Groundhopping Team Ukraine - це така собі тусовка українських граундхопперів, спілкування між собою, обговорення майбутніх подорожей і, звичайно ж, звіти про відвідані ігри. З відкриттям цього сайту слідкувати за активністю копанкомандрівників по різним пердям стало значно простіше. Аби долучитись до команди потрібно втертись в довіру хоча б одній з нижчеперерахованих осіб). Ми відкриті для будь-яких авторів. З питань публікації ваших матеріалів, уточнень або інших питань, пишіть на нашу скриньку: groundhopping.in.ua@gmail.com
Kelt
Вітаю! У фанатських колах я відомий як Kelt. П’ять сезонів катав за Динамо Київ. Копанка стала частиною мого життя ще з раннього дитинства. Бачення гри мільйонів так чи інакше змінювалось з плином часу і от зараз я дійшов до граундхоппінгу.

Я маю певні правила відбору матчів, які відвідую, але створені вони скоріше для фільтрації, а не для обмежень. Головне щоби матч вписувався у вертикаль ліг: професійні – обласні – районні – міські та проходив на більш-менш цікавому стадіоні (тобто мав бодай якусь трибуну). Загалом виходить дуже контрастно. Наприклад, після арени, що приймала міжнародні матчі, пробити другу лігу області у якомусь смт. Запевняю, в обох випадках я зловлю свій кайф. Якщо у матчах високого рівня мені цікаві фанати та великі стадіони (адже я слабо вірю в прозорість та чесність сучасного футболу), то в аматорський лігах азарт у тому, що ніколи не знаєш чого чекати від чергової гри: чи цікавого стадіону, чи запеклої боротьби на полі, чи веселої місцевої публіки чи всього цього одночасно…

На момент відкриття сайту впевнено прямую до сотні пробитих стадіонів. До зустрічі на грі вашого клубу!
Ostap
Всім привіт. На теренах інтернету я відомий як Остап. Саме цим ніком я підписую свої матеріали, що, маю надію, періодично будуть з’являтись на українському граундхоппінг порталі. Я активний ворсклянин і вже багато років підтримую свою команду. Також я є одним з редакторів друкованого видання фанатів Ворскли та сайту wglife.com.ua, на якому є розділ про спортивний туризм, в якому можна почитати звіти не лише з футбольних матчів, а й з інших видів спорту.

Ідея подорожування і перегляду матчів на різних стадіонах прийшла до мене після того, як я переїхав зі свого рідного міста. Після чого мені стало важко відвідувати домашні матчі своєї команди і я почав думати як заповнити стадіонний вакуум, що утворився. На той час я вже був особисто знайомий з першими граундхопперами, які відвідували матчі на різних стадіонах України та інших країн, тому рішення прийшло доволі швидко. З часом я особисто перезнайомився з усіма активними на сьогодні людьми, що полюють на матчі на нових стадіонах і періодично ми катаємо разом.

Я не веду лік стадіонам, наразі я дивився матчі в більш ніж 15-ти країнах Європи. Надалі планую збільшувати свій особистий доробок, приєднуйтесь!
Німець
Servus! Як Ви напевно зрозуміли з мого позивного, мешкаю я у ФРН. На відміну від решти хлопців, більшість стадіонів пробив у Західній Європі. По Східній пробив, на жаль, мало. В Україні більше трьох десятків стадіонів. Оскільки мешкаю в Німеччині, і мені трохи набридає ця місцева стерильність, найбільше люблю поїздити якраз по сходу. Періодично катаю за рідний Чорноморець.

У Німеччині, починаючи з 2011 року, почав їздити за клуб Кіккерс Вюрцбург з шостого дивізіону. На той час на секторі панував дух старої школи. Середній вік був близько 27! Клуб швидко почав підніматися вгору і у 2016 докотився до Другої Бундесліги. На жаль, на рух це вплинуло не найкраще - прийшло багато молоді, з’явилося серйозне позерство. Мені, як істинному АМФ-щику, такий рух перестав бути цікавим. Почав катати все менше й менше, а зараз вже зовсім закінчив... залишилися тільки знайомства. Завдяки ним паралельно почав займатися граундхоппінгом. У Німеччині це дуже популярно! З 2013 намагаюся щовихідних кудись поїхати. Відвідую близько 60 матчів на рік, велика частина яких на нових стадіонах. Точну кількість пробитих граундів сказати не можу - не рахую їх із принципу.
Корабел
Привіт. Я Дмитро, живу в місті корабелів Миколаєві. Саме тому вирішив підписуватися під своїми звітами, як Корабел. Я з тих любителів футболу, які, потрапляючи в новий для себе населений пункт, відразу шукають можливість відвідати стадіон. Будь це мегаполіс, провінційне містечко або глухе село. На відміну від своїх колег, я ніколи не був ні в якіх фан-двіжах і не катав на виїзди за МФК Миколаїв.

Що таке граундхопінг я дізнався кілька років тому. З цього часу мене з головою затягнуло старе-нове захоплення. Я почав ретельно планувати свої подорожі та відвідування нових для себе стадіонів. Зָ’явився ГХ-план та цілі на майбутнє. Для мене немає значення який матч відвідувати: УПЛ або чемпіонат міста. Завжди в пріорітеті новий для мене стадіон. Крім футбольної арени, фанатів і самого матчу мене так само цікавить населений пункт і його цікаві історичні місця.

На момент вступу в команду українських граундхоперів пробив понад 20 стадіонів в Україні та Польщі. В моїх грандіозних планах пробити 50, потім 100, а далі...а далі більше.
Квітень
Привіт. Мене звати Квітень. Не дивуйтесь. Десять років тому потрапила вперше на футбол на маленькій університетський стадіон. Це неймовірна романтика – трава до колін, бетонні основи без лав, графіті, іржаві ворота…

Потім багато років вигадувала та робила перф на трибунах Чорноморця. Це вимагало багато зусиль, тож катати в інші міста якось не було бажання. Зараз дуже сумую за старим ЧМП, за романтикою маленьких команд. Та мандруючи країною зустрічаєш саме такі місця, але все якось без дій…

Команкомандри – це ідеальне поєднання для планування, тренування та дослідження себе та чудове проведення часу. А ще я пильную за футзалом та пляжним футболом, тому маю три причини вирушити в те чи інше місто. На даний момент маю близько 30-ти стадіонів великого футболу, 4-х пляжного футболу та 10 паркетів футзалу.
Паспарту
Доброго часу доби, читачу. Друзі кличуть мене Паспарту. Ще п`ять років тому навіть собі не уявляв, що збіг обставин та подій зроблять мене граундхопером. Вболіваю за ФК Бровари понад 4 роки.

Чотири роки тому, блукаючи мережею та читаючи статті Kelta, натрапив на статтю про матч ФК Бровари – ФК Дружба, м. Березань, в якій чітко було написано, що гра була не цікава з точки зору фанатизму. Начитавшись різних статтей про футбольні матчі, стадіони та пригоди, вирішив і собі написати. І ось що з цього вийшло. Вже понад три роки маю таке хоббі.

На момент створення сайту побував на декількох стадіонах. Надалі ця незначна цифра буде зростати. До зустрічі на стадіонах...