Нива (Бузова) - Дружба (Мирівка) 1:1 (3:5 пен.) (2022.01.30)
Нива (Бузова) - Дружба (Мирівка) 1:1 (3:5 пен.)
12:30. 30 січня 2021 року.
м. Київ. НТБ "Динамо" (манеж). 112 глядачів.
Меморіал Макарова. 1/4 фіналу.

Меморіал Макарова один із зимових турнірів на Київщині, на який заявляються непогані команди, а матчі грають на штучних майданчиках. На відкритому повітрі дивитися матчі не так комфортно, як під дахом, тому я обрав саме гру в Манежі, до того ж я там не бував уже років 5-6. Як мені здалося, за цей час газон оновили, а трибуни лишилися такими які й були раніше.

А команди зіграли класний і драматичний матч. За перших п’ять хвилин команди обмінялися голами і до вилучення в середині другого тайму гравця Бузової перевага була за Нивою. Після цього Дружба перехопила ініціативу, проте відзначитись не змогла жодна з команд. Кумедний момент стався у другому таймі. Тренер Ниви хотів випустити гравця якого не було в протоколі, точніше був але дописаний десь олівцем. Розібралися - провели заміну. Одним з бокових судей і за сумісництвом прикрасою гри була лайнсменіта, яка весь матч розсікала по бровці. Кузьмо-фанати бузівчан підтримували свою команду у притаманному їм стилі. Мали великий банер, горланили кричалки, а їх дами виглядали доволі вульгарно. За регламентом додатковий час не передбачено, отже команди почали бити точки. Першу з яких потягнув голкіпер Дружби у светрі Кудрівки. Далі були лише забиті удари, отже команда з Мирівки/Кагарлика іде далі.