Світанок (Сиваське) - Колос (Чорнянка) 4:2 (11.12.2021)
Світанок (Сиваське) - Колос (Чорнянка) 4:2
10:30. 11 грудня 2021 року.
м. Таврійськ. СК "Локомотив". 30 глядачів.
Новорічний кубок міського голови Таврійська.

Минулого тижня з’явилася інформація про те, що на новенькому стадіоні “Локомотив” у місті Таврійськ планують розіграти Новорічний кубок. Дивно, але серед квартету учасників, що представляють Каховський, Генічеський та Новотроїцький райони, не знайшлося місця місцевій команді. Вона цими днями брала участь у відкритому кубку міста Нової Каховки. Л-логіка!

Місто Таврійськ - наймолодше місто Херсонщини, яке розташоване між Каховкою та Новою Каховкою і є залізничним хабом Каховщини. Маленьке транзитне містечко навіть у сірі та похмурі будні виглядає затишно та симпатично. Таврійськ - це місто Славутич на мінімалках, з мішаниною архітектурних вишукувань. Тут тобі і Східно-європейський район у стилі архітектури Нової Каховки, райони з садибами у стилі Бессарабщини та класичними будиночками, які нагадують польські села. Є і район із типовими радянськими панельками, куди ж без них.

Трохи познімав стадіон з висоти пташиного польоту, вирушив на матч, який за традицією районного футболу розпочався з 10-хвилинним запізненням. У першому матчі дня зустрічалися «Світанок» із села Сиваське Новотроїцького району та «Колос» із села Чорнянка Каховського району. У зв’язку з тим, що федерація Херсонщини вже кілька років не проводить обласної першості, про силу суперників я нічого не знав. Але після передматчевої розминки, я зрозумів, що «Світанок» – це свого роду нинішній топчик Херсонщини. Команда професійніше підійшла до розминки, тоді як «Колос» не відразу зміг назбирати одинадцять футболістів для старту. Але не все так сталося як гадалося.

З перших хвилин гравці «Колосу» почали домінувати на футбольному полі, тримаючи ініціативу у своїх руках та проводячи більшу частину часу біля воріт суперника. Перевагу на полі вдалося втілити у гол. У гравців «Світанку» зовсім нічого не клеїться на полі, дитячі помилки та обрізки. У середині тайму гра кардинально змінюється і вже «Світанок» домінує на полі. Наприкінці першого тайму гравцям «Світанку» все таки вдається на контратаці зловити суперника та зрівняти рахунок. Відразу після першого голу, «Світанок» забиває другий і виходить вперед. На початку другого тайму суддя призначає пенальті у ворота «Колоса», кіпер справляється із цим ударом. Суддя дає свисток і показує, що треба перебити. 1:3 на користь «Світанку». Далі було вилучення за потасовку в команді «Колоса» та взаємний обмін голами з обох боків. На окрему увагу заслуговує терпець головного судді, якого "кріпили" гравці обох команд та вболівальники.

У другому матчі дня я подивився як Асканійське (с.Тавричанка.Каховський р-н) програла у перестрілці «Дружбі» (с.Зелене.Новотроїцький р-н) - 2:4, але це вже зовсім інша історія.