Петржалка (Братислава) - Погроньє (Ж’яр-над-Гроном) 2:3 (22.01.2022)
28 січня 2022
Петржалка (Братислава) - Погроньє (Ж’яр-над-Гроном) 2:3
11:00. 22 січня 2022 року.
Братислава. "Петржалка". 103 глядачі.
Товариська гра.

Ігри в суботу зранку – це добре, а для відкриття ГХ-року взагалі ідеально! Петржалка – відомий футбольний клуб, який представляє однойменний район столиці Словаччини Братислави. Їх домашній стадіон – це скромна арена зі штучним покриттям не найкращої якості та двома невеликими трибунами, одна з яких крита. Прямо на території стадіону над роздягальнями є кафешка з терасою на якій зручно, відпочиваючи з келихом смачного напою, спостерігати за грою. Також за одними з воріт є стійка-столик для зручності споживання пінного і перегляду гри. До речі, за другими воротами є парк з пристованим місцем для смаження шашлику – все для людей. Також поряд зі стадіоном є фірмовий паб, де можна провести як нульовий тайм, так і третій.

Суперником для братиславців у звітній грі був маловідомий мені клуб з 20-тисячного містечка, що розташовується в півтора сотнях кілометрів на схід від Братислави. Гра видалася живою, з п’ятьма забитими голами та напругою до останніх хвилин, незважаючи на товариський статус матчу. Згідно моїх спостережень більшість присутніх глядачів на грі переживали за Петржалку, зустрічалися люди на атрибутиці. Проте одна групка чолов’яг топила за гостей. Це не були активні фанати в нашому розумінні цього слова, проте і симпатій своїх не приховували. На теренах інтернету я бачив фото петержальців, які палили піро, також на стадіоні є їхні стікери, проте прийти підтримати свою команду у товарусі ніхто не зміг, що показує рівень фан-руху цього клубу.

Перший тайм гри ми тусувалися на трибунах, зробивши коло пошани для фотографування. В перерві зайшли у вище описаний бар підкріпитися та другу половину матчу спостерігали з тераси. Загалом відвідування матчу, незважаючи на зимну погоду, лишило приємний досвід. Локальні невеликі клуби підкупають не трофеями (привіт глорам), а душевністю та простотою.