Ольгопіль - Арбузинка 5:4
13:00. 25 вересня 2021 року.
с. Ольгопіль. Сільський. 35 глядачі.
Чемпіонат Миколаївської області.

На цьому тижні мені випав всього один вихідний. Доволі швидко було вирішено провести його з користю. Вибираючи з двох локацій в першості Миколаївської області, вибрав я найбільш зручну в логістиці. Транзитне село Ольгопіль розташоване на Кіровоградській трасі, що дозволяло мені легко вибратися з нього після закінчення матчу.

Гарненько виспавшись, стрибнув у заздалегідь заброньований «блаблакар», за кермом якого був провідник одного з пасажирських поїздів, який закінчив свою 15 денну вахту і їхав додому в Кропивницький. Доїхали швидко, з комфортом, ще й за смішні 70 гривень.

Через те, що Кіровоградську трасу відбудовують практично з нуля, а в цей момент робота кипить навколо Ольгополя, я чітко до початку матчу. Ще й реф дав свисток раніше заплановоного часу. Навколо футбольного поля зібралося три десятки вболівальників, які розмістилися на дерев’яних лавках, а невеликий моб на імпровізованній трибуні з автомобільних покришок.

Вже на перших хвилинах гравці Арбузинки спорудили гол за допомогою слабкого навісу в карний майданчик, де нападник без будь-якої боротьби замкнув подачу. Вболівальники продовжували підтягуватись до поля, і в один з таких моментів запасний гравець Ольгополя з лави запасних притравив одного з вболівальників "Шо ти пива набрав як наче футбол буде цілий день". З перших хвилин гра набирала неабияких обертів, обидві команди в кожному спірному моменті апелювали до арбітра.

Загострення пристрастей на полі розпалювалось, а реф почав втрачати нитку гри, гравці обох команд просто почали виривати м’яч у суперника часом з газоном і ногами суперника. Після того як Арбузинка повела 0:2, господарі відіграли один гол, але лайнсмен підняв прапорець і головний суддя скасував це взяття воріт. Після цього футболісти Ольгополя почали звинувачувати рефа в здачі гри. Мені запам’ятався кремезний захисник Арбузинки, який в стилі Лужного в кращі його роки, не боявся пірнати в підкати і в чисту виривати м’яч (часом з газоном) у суперника.

Раніше почали - раніше закінчили, з таким гаслом реф дав свисток на 5 хвилин раніше. Перерва теж був не стандартною, за 7 хвилин футболісти вже вийшли на поле. Футболісти Ольгополя поступаючись 0:3 змогли відквитати один гол, забивши його зі штрафного більярдним ударом в нижній кут. Далі обидві команди обмінялися голами, і стався перелоний момент в грі. Суддя за розмови і мати на свою адресу дає другу жовту, а слідом і червону картку нападнику Арбузинки. І ось уже команда гостей звинувачує суддю в здачі гри.

Ольгопіль починає тиснути, вихід раз на раз і рахунок вже 3:4. Господарі кинулися всією командою в атаку і заробили штрафний. Філігранний удар, і рахунок стає 4:4. Вболівальники в екстазі, футболісти Ольгополя завелися не на жарт і всією командою несуться в атаку. В одній з контратак гравець Арбузинки двома ногами покотився ззаду в підкат, за що реф видалив його не вагаючись. Удев’ятьох гостям стало набагато складніше оборонятися і на доданих хвилинах футболістам Ольгополя все таки вдається вирвати перемогу 5:4. Екстаз на трибунах, деякі футболісти господарів носяться по полю і радіють, в той час як інші без сил падають на газон... оце камбек!

Після фінального свисткe реф вислухав на свою адресу весь набір матів. Поліцейським навіть довелося стати між двох автобусів з футболістами команд, щоб ніхто не добрався до суддів. На цій яскравій ноті я відправився в село, а звідти на трасу, де зупинив задрипанний «Еталон», який за 180 грн довіз мене додому. Нагадаю, що комфортабельне авто довезло мене за 70 грн. Такі справи.