Єдність (Київ) - ДЮСШ-17 9:2 (05.06.2021)
10 червня 2021
Єдність (Київ) - ДЮСШ-17 9:2
9:00. 5 червня 2021 року.
м. Київ. "Єдність". 3 глядача
Чемпіонат Києва. Перша ліга.

Стадіон «Єдність» не часто приймає футбольні матчі, адже його не ідеальний натуральний газон щороку втрачає в якості. А однойменна команда перебралася на штучну шкільну галявину. Традиційно прийшлось попотіти, щоб відшукати інформацію про матч, але то вже звична тема для чемпіонату міста.

До речі, промайнула інформація, що керманичів чемпіонату міста і області хочуть об’єднати. Не найгірше ідея, враховуючи рівень проведення змагань та їх висвітлення в інформаційному полі. Що й казати, якщо на сайті міської федерації досі зазначено міські, а не мобільні номери, на які важко додзвонитися. Київ - найпотужніша локація для того щоб аматорський футбол гримів на всю країну, а не мав в кращому випадку два десятки команд...

Ранковий матч почався у п’ять хвилин на десяту. Глядацького ажіотажу, звісно, не викликав. Відвідувачів можна було порахувати на пальцях однієї руки. Браво, федерація!

Більш майстровиті господарі забили п’ять сухих голів в першому таймі, після чого у другому почали грати у шість форвардів. Рефері (лайнсменів не було), зафіксував декілька десятків положень поза грою, проте ще чотири голи таки вдалося забити в другій половині гри. Насамкінець ДЮШС-17, склад яких був більше схожий на ветеранський, забили двічі.

Подейкують, що стадіон «Єдність» хочуть реконструювати. Отже поспішіть подивитися ігри на автентичній арені з дерев’яними лавами, цікавою вхідною брамою та натуральним газоном. Бо реконструкція одягне усе в пластик, і арена перетвориться у копію десятків інших стадіонів, розкиданих країною.