ДЮСШ-26 – Атлет 0:1 (06.06.2021)
08 червня 2021
ДЮСШ-26 – Атлет 0:1
12:00. 6 червня 2021 року.
м. Київ. ЦСК ВСУ. 18 глядачів
Чемпіонат Києва. Вища ліга.

Двадцять років тому на цьому стадіоні грали в професійний футбол, а нині арена, що знаходиться майже в центрі Києва перебуває в аварійному стані, і кожен матч на ній може стати останнім. Вже пару років як існує проєкт реконструкції арени, який по суті передбачає знищення існуючої та побудову нової. Проте наразі стадіон має гарний натуральний газон і приймає матчі чемпіонату міста, отже є можливість подивитися на ньому гру, що і зробила дюжина глядачів, яка в неділю вдень відвідала матч.

Команд грали у доволі добротний футбол, але умовні гості все ж таки виявилися сильнішими. Нечисленна публіка скупчилася під навісом центральної трибуни, та у перерві розважалася співанням пісень, а можливо просто раділа, що завершився дощ і знову визирнуло сонце. До речі, запасні гравці ДЮСШ теж ховалися від дощу, а от атлетівці сиділи на лаві для запасних, яка не мала навісу – суворі хлопці.

Дуже раджу усім відвідати матч на старому стадіоні ЦСКА. Отже пильнуйте розклади матчів, вимагайте календарі у федерації, встигніть увіковічнити у своїх спогадах історію!