Садгора-Чорнівка (Чернівці) – Цурень 3:3 (30.05.2021)
06 червня 2021
Садгора-Чорнівка (Чернівці) – Цурень 3:3
11:00. 30 травня 2021 року.
м. Чернівці. ДЮСШ №4. 108 глядачів
Чемпіонат Чернівецької області. Друга ліга. Група Б.

Садгора - це передмістя Чернівців, яке адміністративно вважається обласним центром, але по факту є невеликим містечком з переважно приватним сектором. Доїхати сюди можна на автобусі за тридцять з гаком хвилин і сім гривень на старому маршрутному ПАЗі. Першою приємною несподіванкою стала крута кафешка зі свіжою випічкою і запашним чаєм, а другою – розливне чернівецьке пиво Гойра в місцевому продуктовому маркеті, ще й зі знижкою. У продавчині не було літрової тари, прийшлося узяти півторашку. Хоперьска доля така непередбачувана…

До стадіону треба прогулятись вулицею вгору, цетральна брама визирає з невеличкої вулочки, на ній висить афіша, що анонсує гру. До речі, афіші я бачив на інформаційних стендах на зупинці – молодці організатори. Ще один респект летить творцям сайту другої обласної ліги групи Б. Уявіть, сайт для своєї групи на якому є вся необхідна інформація – анонси, результати, турнірна таблиця. Молодці хлопці!

Матч розпочався із невеликим запізненням. Через те, що обидві команди мали синю форму, гостям прийшлося грати в маніжках жовтого кольору. Матч, як часто буває, в нижчих лігах, виявився видовищним і напруженим. Шість забитих голів, гойдалки в рахунку, емоції глядачів, тренерів, гравців – усе як ми любимо! Незважаючи на недільний ранок, на стадіоні зібралося трохи більше сотні людей, які розмістилися на металевих (!) лавках. Ніколи раніше не доводилося бачити подібних місць для глядачів. Автентично та надійно!

Стадіон обнесено цегляним парканом, і народ у перерві, щоб зганяти в магазин і не обходити стрибав прямо через паркан і повертався хто з наїдками, а хто з пивом. Група дідів влаштувала серйозніший пікнік у затінку дерев назвавши його кафе «Ветеран» - в хід ішли міцні напої. Душевна атмосфера! До речі, з трибуни відкриваєтсья вид на мальовничий пейзаж – можна порелаксувати. Після гри гравці та глядачі якийсь час продовжували спілкування, адже всі місцеві знають один одного, а ми покрокували в бік зупинки ловити свій ПАЗик.