СК Полтава – ФК Легіонер (Дніпро) 4:0 (22.05.2021)
26 травня 2021
СК Полтава – ФК Легіонер (Дніпро) 4:0
17:00. 22 травня 2021 року.
м. Полтава. "Локомотив". 102 глядача
Чемпіонат України серед аматорів

Спортивний клуб “Полтава” прагне наступного сезону стати професійним та приєднатися до другої ліги. А наразі клуб займає лише 5-ту позицію у своїй групі аматорського чемпіонату. Команду фінансує місцевий підприємець-політик, який має будівельний бізнес. До речі, він був помічений на трибуні стадіону - їв насіння, спостерігаючи за грою своїх хлопців.

ФК “Легіонер” повністю виправдовує свою назву. В команді з Дніпра майже немає українських виконавців. Більшість футболістів, як і тренер, представники африканського континенту. Але грають хлопці непогано, добре біжать, відчайдушно боряться за м’яч, не соромляться силової гри. СК “Полтава” з капітанською пов’язкою вивів на поле нещодавно чи то відрахований, чи то відпущений з “Ворскли” нападник Дмитро Щербак. Забігаючи наперед скажу, що він не відзначився результативними діями в поточному матчі, не зважаючи на те, що його команда забила чотири рази.

Звітний матч мав би відбутися у Дніпрі, проте за згодою сторін гру провели в Полтаві – аматорський футбол він такий – дешевше приїхати на виїзний матч, ніж організувати його вдома. Вхід на стадіон був вільний, матчевих програмок і точок продажу атрибутики не було. Хоча в одного з відвідувачів матчу була помічена програмка. Як пізніше виявилося її автор – колекціонер з Дніпра, що виготовив лімітовану кількість нині рідкісних друкованих атрибутів матчу.

Гра проходила при домінуванні полтавців, “легіонери” вели себе дуже нервово, тренера дніпрян видалили ще в першому таймі, проте він пручався і не хотів покидати своє тренерське місце. Динамічна гра і перевага у чотири голи – закономірний результат. Глядачі, що відвідали гру можуть бути задоволені. Також варто відмітити, що стадіон “Локомотив” потроху добудовується. Наразі уже всі трибуни мають накриття, перебудовується вхідна група. А навпроти стадіону є класний магазин Полтавського пива, який не дасть сумувати глядачам за будь якої погоди і результату на табло!