ФК КЛФ (Полтава) – ФК Зіньків-1604 (Зіньків) 2:0 (22.05.2021)
25 травня 2021
ФК КЛФ (Полтава) – ФК Зіньків-1604 (Зіньків) 2:0
15:00. 22 травня 2021 року.
с. Нижні Млини. "Ворскла-Зміна". 19 глядачів
Чемпіонат Полтавської області. Вища ліга.

Останніми роками на Полтавщині точиться боротьба за футбольну владу. Дві федерації вважають одна одну не легітимними, воюють за місцеві бюджети у білих будинках, домовляються з ФФУ, забороняють клубам приймати участь у турнірах, що проводяться не під егідою своєї федерації. Наразі бурхливі кабінетні війни вщухли, обласні чемпіонати розпочато. Шкода, але футбольні чиновники й досі не второпали найголовнішого, що футбол існує не для того, щоб ділити бюджети, а для того, щоб на нього ходили люди. Анонсів матчів Асоціація футболу Полтавщини (саме таку назву нині носить обласний орган, що керує футболом) не робить, на листи і повідомлення в месенжерах не відповідає, контактного телефону не має. Одним словом, ганьба!

ФК КЛФ – це нова назва на футбольній мапі Полтавщини, розшифровується ця абревіатура банально – Клуб Любителів Футболу. Хлопці великі оригінали! В складі команди грають декілька екс-професіоналів, зокрема я впізнав Мелащенко, Чижова, Постранського, Ільчиша, Марусича. Гості мають менш іменитий підбір виконавців, що було помітно на футбольному полі. Господарі більше контролювали м’яч і володіли територіальною перевагою. В першому таймі при нульовому рахунку арбітр призначив два пенальті в бік воріт зіньківців, але обидва удари потягнув голкіпер. При тому, що їх виконували різні гравці, що пробивали в різні кути воріт. Голкіпер гостей однозначний лев матчу!

Матч завершився перемогою любителів футболу, які забили по голу в кожному з таймів. Гра була хоч і не грубою, проте декілька разів лікарю доводилося вибігати на поле щоб попшикати балоном заморозки кінцівки гравців. Глядачів на матчі було мало. Переважна більшість – це родичі учасників гри, тому як такої атмосфери не було, тож доводилося милуватися файними краєвидами. З цікавого можна відзначити лише зауваження рефері у бік гравців, що нецензурно лаялись, та діалоги між гравцями які було добре чути.