Хуст - Бужора (Іршава) 1:0 (08.05.2021)
13 травня 2021
Хуст - Бужора (Іршава) 1:0
17:00. 8 травня 2021 року.
м. Хуст. "Карпати". 230 глядачів
Чемпіонат Закарпатської області. Вища ліаг.

Закарпаття - один із найулюбленіших напрямків моїх подорожей, тому пробити гру дуже хотілося, що зрештою і вдалося. Стадіон «Карпати» знаходиться на західному кінці міста і є повноцінним спортивним комплексом. Окрім футболу тут займаються легкою атлетикою, є зал для ігрових видів спорту, поряд розташовується готель. Із головної трибуни відкривається гарний вид не лише на поле, а і на залишки Хустського замку, з побудови якого минуло близько тисячі років. Біля стадіону знаходиться пожежна частина, тому її працівники видерлися на тренувальну стінку і з неї спостерігали за грою.

Гра між «Хустом» і «Бужорою», як і очікувалось, видалась напруженою. Обидві команди в минулій першості займали лідируючі позиції, отже кожна із них прагнула взяти максимальну кількість очок. А враховуючи, що це був перший тур чемпіонату 2021 року, перемога давала шанс одразу піти у відрив у турнірній таблиці. Забігаючи наперед скажу, що краще із завданням справилися господарі, які наприкінці матчу таки зуміли забити гола, що вирішив долю протистояння.

Футбол у Хусті люблять, їх команда постійно грає у чемпіонаті області, а стадіон виглядає охайним, газон – чудовий. Глядачі залюбки підтримують своїх хлопців. Але і гості не залишилися без активного суппорту, що стало для мене несподіванкою. Із командою прибув десяток шанувальників, з поміж яких виділялися дві дівчини які час від часу заряджали «Бу-жо-ра», а також криками і оплесками гнали своїх гравців у атаки.

У перерві публіка потягнулася в бар, який розташований прямо під трибуною. Там можна було випити і закусити, чим не гребували відвідувачі гри. Оформлення приміщення бару простеньке, проте на стінах висять фотографії місцевих спортсменів, на барі красуються здобуті кубки. У підтрибунному приміщенні також є старі, уже пожовклі фотографії місцевих команд. На початку 90-х років місцевий «Фетровик» грав у перехідній і другій лізі, аж поки фінансування не згасло і професійний футбол на довгі роки покинув Хуст.

Після завершення матчу більшість публіки і піднесеному настрою потягнулася по домівкам. Відкриття чемпіонату місцевій команді вдалося!