Нечаяне - Агрігреін (Баштанський р-н) 1:6 (14.11.2020)
Нечаяне - Агрігреін (Баштанський р-н) 1:6
13:00. 14 листопада 2020 року.
с. Нечаяне. "Колос". 30 глядачів
Чемпіонат Миколаївської області. Перша ліга.

На дворі листопад місяць, більшість областей вже закінчили свої першості. Благо в Миколаївській області грали заключний тур перед зимовою перервою. Мій вибір припав на Нечаяне, оскільки моя жовтнева спроба увінчалася скасуванням матчу.

Прогулюючись по селу, зустрів маленького песика, який ніс в зубах роги козла, що були в кілька разів більше за нього. Далі це диво спробувало застрибнути зі своєю здобиччю на паркан, але від тяжкості своєї здобичі пухнастик полетів в кущі. Добряче пореготавши, я відправився на матч.
На футбольній галявині вже щосили кипіла підготовка до матчу. Навколо поля паслися корови, коні та мобчик кіз. Останні розмістилися за одними з воріт,
за що їм постійно прилітало по горбу футбольним м’ячем. Не витримавши таких знущань, кози як по команді ладом пішли в село.

Суддя дав свисток, матч почався і вже в першій атаці гості забивають гол. Я вирішив розміститися на протилежній від уболівальників стороні, де бровку борознила дівчина реф в яскраво жовтій шапочці. Мала постійно оберталася від цікавості, що ж я там такого знімаю на свій телефон. Щоб не бентежити молодого лайнсмена, я рушив далі навколо поля. Один з хитрих селян заїхав на своєму морквяному Москвичі та припаркувався чітко по центру поля. Поки я розглядав вболівальників, футболісти Баштанського району почали декласувати своїх опонентів. Перші дві атаки увінчалися для них забитими голами. До кінця першого тайму рахунок вже був 0:3.
Після перерви в ворота господарів влетіло ще три "банки", на що тренер Нечаяного кричав своїм футболістам, що вони не хлопчики для биття. Але господарі спромоглись лише на один забитий м’яч.