МФК Первомайськ - Хлібороб (Нижні Торгаї) 0:3
06 вересня 2020
14:30. 22 серпня 2020 року.
м. Миколаїв. Верхній. 200 глядачів
Товариський матч.

Спочатку побачивши вивіску фіналів кубка області які повинні були пройті на головній арені міста, я завагався, чи варто мені відвідувати дані заходи. Та ще і при "закритих дверях". На сайті федерації була розміщена інформація про те, що матчі пройдут без глядачів.

Вранці з чашкою кави в руках я клацав Ютуб, де мені на очі попалася онлайн трансляція Малого кубка області, де зустрічалися команди Братське та Воронівка. І яким було моє здивування, коли я побачив що фінали проходят на Верхньому стадіоні та ще й з глядачами.
Терміново потрібно пробивати! До цього десятки разів я бував на ньому спостерігаючи за грою рідного клубу і ось нарешті шанс відвідати стадіон по граундхопінгу.

Поки я збирався, закінчився перший фінал в якому Воронівка не залишила каменя на камені від команди з Братського - 11:3. Захопивши перед матчем пляшку рідкого пива Золотоношського розливу, я прийшов якраз до початку матчу. У момент проведення фіалу, на сусідньому стадіоні з штучним покриттям проходив матч ДЮФЛУ. Юнаки Кропивницької Зірки грали з місцевою командою.

На головний фінал кубка області зібралися всі футбольні чиновники області та близько двох сотень вболівальників. У фіналі зійшлися двократний чемпіон Миколаївської області та володар кубка і суперкубка Миколаїва останніх трьох років - ФК Первомайськ і срібний призер Херсонської області минулого року - ФК Хлібороб. Так-так, цього року на Миколаєвщині проводили відкритий кубок, куди заявилася, а пізніше виграла його комада з Херсонщини.

Перший тайм зустрічі проминув у почергових набігах обох команд на ворота один одного.
У другій половині гри напруга на полі зросла. Гравці команд щосили намагалися заволодіти ініціативою іноді ціною порушення правил. Так на 63 хвилині друге попередження отримав гравець МФК «Первомайськ» та залишив свою команду у меншості. Після цього стадіон загудів. Деякі вболівальники підтримували суддю, тоді як вболівальники Первомайська поливали арбітра різними лайками. «Хлібороб» почав активніше діяти в атаці, що принесло свої результати. На прикинці матчу три голи влетіли у ворота Превомайську.

Таким чином «Хлібороб» перервав серію перемог «Первомайська» на Кубку області та повіз головний трофей додому.

Під час вручення винагород, видалений гравець Первомайська відмовився спускати на церемонію. А керівництво клубу "пройшлося" по федерації та суддівству.