Білозерка (збірна Білозерського р-ну) - Таврія (Новотроїцьке) 0:1 (13.06.2020)
Білозерка (збірна Білозерського р-ну) - Таврія (Новотроїцьке) 0:1
17:00. 13 червня 2020 року.
смт. Білозерка. "Харчовик". 180 глядачів
Кубок Херсонської області. 1/4 фіналу.

Після виходу нашого Довідника, в моєму ГХ списку з’явилися локації, які я в першу чергу повинен відвідати. Одна з таких Білозерка та стадіон "Харчовик" на якому було зіграно матч 1/128 фіналу Кубка України сезону 94/95.

Сьогодні мене очікував чвертьфінал кубка області де спеціально під турнір зібрали кращих гравців з усього району і створили таку собі Дрім Тім, яка повинна дати бій одному з грандів Херсонщини. Стартував я з Херсону. Зробивши невелику паузу на каву, я відправився на приміський автовокзал. Де серед колориту в стилі 90-х я відшукав свою маршрутку, яка за смішний прайс домчала мене до районного центру.

Приїхавши на місце, відразу ж відправився в сторону стадіону. Але гугл карти мене обдурили і я прийшов до якогось шкільного стадіону, який виявився закритим. Чуйний підліток який проїжджав повз мене на мопеді, вирішив дізнатися що я шукаю і як він мені може допомогти. Хлопець прийняв мене за гравця однієї з команд. Він люб’язно підказав де знаходиться стадіон і на останок здивувався, що матч все одно відбудеться всупереч прогнозу і чорним хмарам над головою.

Прогулявшись центром уздовж затишного парку, я пішов на фотосесію потрібного нам стадіону. У цей момент на новенькому автобусі прибув один із грандов регіону новтороїцька Таврія. Футболісти, вийшовши з автобуса кинулися перевіряти якість газону. Гості були явно розчаровані якістю. Один з хлопаків вигукнув :"Саша, та шо ти скаржишся, нормальний газон". А ось один із досвідчених футболістів жартівливо помітив: "та нормальний газон і стадіон, це ви ще в Нижні Торгаї не їздили".

У піднесеному настрої я відправився на узбережжя озера Біле, де возз’єднавшись з природою насолоджувався кавою і шоколадом. Навколо мене співають пташки, плавають каченята та жаби.
Час пролетів досить швидко. По дорозі на стадіон зачепив розливного пива.
Перший тайм я вирішив провести на трибуні, так би мовити відчути матч серед місцевих уболівальників. І не прогадав.

Вибрав місце в тіні й умостився. До мене в тінь напросилася компанія місцевих. Ну що ж, будь ласка, я не жадібний. Як виявилося, один з хлопців був гравцем місцевої команди "Іскра". Справа в тому, що місцева команда грає тільки в чемпіонаті району, а для кубка області скликали збірну району. Вийшла новостворена команда в футболках однієї з команд регіону Дніпра Велетенського. А в нападі в них красувався темношкірий футболіст з Нігерії Туре Фоді.

З початком стартового свистку почався такий штурм від гостей, що я ненароком подумав що рахунок буде непристойним. Вже на першій хвилині був стовідсотковий момент. Було помітно як Білозерка явно боїться своїх іменитих суперників. У першому таймі Таврія відкрила рахунок. Здавалося б ось тут новотроїцькі футболісти і дотиснуть господарів, але не тут то було. Футболісти Білозерського району зібралися з думками і дали справжній бій лідеру регіону.

Навіть видалення темношкірого форварда не завадило господарям гідно виглядати на полі. Йдучи з поля Туре Фоді чистою російською мовою доводив судді, що він нікого не чіпав руками.
Один з вболівальників місцевої команди був настільки незадоволений лайнсменом, що відкалупивав каміння від трибуни та влаштував тому справжнє бомбардування. ПСФ!

В кінці другого тайму білозерці помітно підсіли. Момент за моментом виникали біля їхніх воріт. Але матч так і закінчився з рахунком 0:1 на користь Таврії. Майже дві сотні уболівальників, які заповнили бетонні трибуни аплодували своїм футболістам за гідну гру.