СК Гатне - Ліневич Груп (Ірпінь) 11:2 (14.06.2020)
СК Гатне - Ліневич Груп (Ірпінь) 11:2
12:00. 14 червня 2020 року.
смт. Гостомель. Центральний. 46 глядачів
Кубок Києво-Святошинського району. 1/16 фіналу.

Києво-Святошинський район - один із найбільш футбольних в навколо-Києві. Посудіть самі – 32 команди в кубку, три ліги у чемпіонаті. Матчі приймає купа стадіонів, що знаходяться в різноманітних населених пунктах. Отже, сам футбольний Бог велів робити двійник.
Підбираючи матчі, я побачив, що в Гостомелі в один день грають тричі. Я вже грішним ділом подумав, що на стадіоні штучний газон, проте він виявився таки натуральним! Приїхавши до стадіону заздалегідь ми застали вирішальні удари пенальті попередньої гри. Місцевий Факел в серії одинадцятиметрових програв другій команді Софіївської Борщагівки. Окрім людей на трибуні, пару осіб дивилися матч з балкону будинку, що будується прямісінько за стадіоном. Але повернемося до нашого матчу. В складі Гатного грали пару екс-професіональних гравців, які, до речі, не виділялись на фоні інших гравців. Матч почався із невеликою затримкою, ініціативою одразу заволоділи гравці Гатного. Перший тайм завершився з рахунком 4:0, після чого господарі вирішили замінити голкіпера на резервного. На початку другого тайму «ліневичі» забили два голи поспіль. Один з м’ячів залетів за комірець майже із центру поля, так рахунок став 4:2, у повітрі запахло інтригою. Проте далі забивати почали лише більш маститі господарі, а ірпінці під кінець гри геть посипалися і почали пропускати все що летить у ствір воріт.
В другому таймі поряд з нами сиділи гравці Факелу, які пили післяматчеве пиво, їли канапки з ковбасою та травили навколо футбольні байки. Так я дізнався, що один із лайнсменів приїхав на матч з бодуна і преплутав час початку гри – з ким не буває! Після гри ми помчали на наступну гру в Боярці на ще один кубковий матч.