Wisła Kraków - Zagłębia Lubin 1:1 (09.04.2016)
Wisła Kraków - Zagłębia Lubin 1:1
18:00. 9 квітня 2016 року.
Kraków. Miejski im. Henryka Reymana. 23079 глядачів
Чемпіонат Польщі. Екстракласа.

Передивляючись календар екстра-ліги польського чемпіоната з футболу, знайшов підходящий матч. Ще зранку в день гри почався дощ. Тож погода була, м’яко кажучи, не для прогулянки на футбол. Проходячи парком повз стадіона Краковії побачили, що нам в іншу старону, адже відстань між аренами всього 800 метрів. Велике скупчення людей біля стадіону не вплинуло на великі черги за квитками. Хтозь з натовпу запалив червоний дим, який через деякий час розвіявся. Підходимо ближче до кас. Натовп, на око, чоловік 60-80. Квитки на матч коштували по 20 злотих за воротами, на центральні сектори 30 та більше. Поряд з касами стояв автобус, в якому люди здавали кров для хворих. Також була представлена атрибутика «для своїх».

Отримавши квитки (для чого треба було показати паспорта, дані якого вписали в квитки), потрапили до чаші стадіону. Розташувалися на секторі навпроти номінальних господарів та поряд з гостьовим сектором. Ще за півгодини до початку матчу домашній та гостьовиї сектор почав перекличку образливими вигуками та на користь підтримки своїх команд. Щодо гостей, то їх прибуло чоловік 300, господарі зайняли повністю сектор напроти гостьового, також до вісляків завітали їх друзі з Італії, про що казав банер на вишці у споукмена.

За весь матч команди спромоглися обмінятися голами та більше нічого цікавого на полі не відбувалось. Матч так і закінчився нічією.

Щодо господарів, то вони приділили увагу голосовій підтримці. Натомість гості запалили піротехніку на початку другого тайму. В перерві була спроба прорватися на гостьовий, але була швидко припинена.