Ветеран (Кривий Ріг) - Широке 4:3 (21.09.2019)
Ветеран (Кривий Ріг) - Широке 4:3
9:00. 21 вересня 2019 року.
м. Кривий Ріг. "Спарта". 15 глядачів
Чемпіонат Кривого Рогу. Перша ліга. Група Б.

Люблю ранкові матчі! Особливо тоді, коли припераєшся в місто ні світ, ні зоря, як було сьогодні.

Вже о 9:05, з мінімальною затримкою, що була надолужена коротшою перервою, рефері дав свисток про початок матчу на стадіоні Спарта, що розташовується недалеко від центру міста, що дуже важливо для Кривого Рогу, який тягнеться уздовж шахт більш ніж на 100 км.

Стадіон з єдиною трибуною на 180 посадкових місць знаходиться поряд із середньою школою та межує із парком, яких у Кривому Розі багато. Також за одними з воріт на паркані, згідно з останньою модою, висіло пару килимів. Під роздягальні було облаштовано пару пластикових будочок, що стояли за одними з воріт. При цьому туалет розташовувався за протилежними. В стилі баня - через дорогу роздягальня. Не дивно. що гравці не бігали аж так далеко, а користалися густими кущами в парку поряд.

За червоних і дійсно грали декілька гравців ветеранського віку 50+. Стариків могло бути на одного більше, аби перед самим початком матчу сивий дідусь не дізнався про власну дискваліфікацію на цей матч. Браво федерація! Тим не менш, матч почався жваво. Ветерани забили, гості зрівняли. Проте вже до перерви господарі вигравали 3:1.

Але все найцікавіше розпочалося у 2-му таймі. Гравці з Широкого потроху перехопили ініціативу і заштовхнули два голи. Це при тому, що Ветерани мали більше моментів, які бездарно змарнували.

Але все для господарів завершилося добре. За 10 хвилин до вінального свистка один з гравців, що за розміром черева був схожий на Рикуна, вдало підставив голову під м’яч після чергового навісу і встановив остаточний результат на табло, якого не було.