Manavgatspor - Sarayönü Belediyespor 1:0 (17.02.2018)
Manavgatspor - Sarayönü Belediyespor 1:0
14:00. 17 лютого 2018 року.
Manavgat. Evrenseki. 100 глядача
Чемпіонат Туреччини. Bölgesel Amatör Lig 7.Grup.

У свій третій день в Туреччині я випадково знайшов гру аж п’ятого (регіонального) дивізіону. Гра проходила у 11-12 кілометрах від мого готелю, тож вирушивши на гру аж за чотири години до початку, я вирішив не користуватися місцевими маршрутками, а йти пішки. По дорозі на одному з перехресть зустрів автобус з гравцями чернігівської "Десни", які поверталися з тренування. Трохи поблукавши по місцевим селам, та поївши місцеві апельсини (які ростуть майже в усібіч) я запізнився на гру на 15 хвилин. Можливо через це я уник обшуку від місцевої жандармерії.

Сама гра була дуже жвава і насичена, з великою кількістю сварок та порушень. Однак деякі гравці дуже технічні. Особливо дуже ефектно у стрибках ловив м’ячі воротар Манавгатспору. Єдиний гол господарі забили дальнім ударом у дев’ятку воріт, сталося це у середині другого тайму. Гості спробували врятувати гру завдяки штрафним ударам та кутовими. В останній атаці до чужих воріт побіг навіть воротар. Однак гра так і закінчилась з мінімальною перевагою господарів поля.

Після гри до свого готелю я знову пішов пішки, але трохи іншою дорогою.