Тайгер (Гоголів) - Рось (Біла Церква) 3:2 (14.06.2012)
Тайгер (Гоголів) - Рось (Біла Церква) 3:2
16:00. 14 червня 2012 року
с. Погреби. Сільський. 45 глядачів
Кубок Київської області.

Оскільки вибір був невеликий, а день робочий, то на матч довелось відпроситись з роботи, щоб не спізнитись на маршрутку і на сам футбол. Зустрівшись в обумовленому місті з леді Т., вантажимось в транспорт та рушаємо в напрямку села Погребів Броварського району Київської області. Прибули за годину до гри, котра мала розпочатись об 18:00.

Насправді ми опинились в звичайному селі. Поряд сільрада, магазин, ринок, стадіон, церква, дім культури, пам’ятник ВВВ. Зробили пару кіл навколо стадіону, бо з першого разу навіть не затямили як до нього зайти. Зрештою потрапляємо на місце, одразу бачимо адміністративну будівлю і сам стадіон, біля якого розташовується ще одне футбольне поле. Сам стадіон за живою загороддю, що робить його затишним, закриваючи від траси, що проходить поряд.

Наближався початок гри, на годиннику 17:50, а команди ще навіть не виходять на поле для розминки. Як виявилось, команда «Рось» заблукала по дорозі або потрапила в затор. Згідно з регламентом команді надається 30 хвилин, щоб встигнути на матч. Почали перейматись: а може не встигнуть, а може запізняться на годину, і буде зараховано технічну поразку, а поїхати додому ні з чим не хотілось би. Але за 20 хвилин обидві команди вийшли на поле. Гравці «Росі» стають в коло, роблять свій звичний ритуал, прямо як в регбі вигукують слова. Тренер дає останні настанови, погнали...

Початок матчу. Рівна гра і багато моментів, але в середині тайму гості відкривають рахунок. Перший тайм так і закінчується 1:0. Початок другого тайму і рахунок зрівнюється. Далі команди обмінялись ще голами чим встановили рахунок 2:2. Були сумніви щодо того як діставатися дому в разі додаткового часу, вже подумки налаштувались на серію післяматчевих пенальті, а до того подумували раніше піти з гри. Але наші переживання не справдались.

Ось так цю подію прокоментували на сайті федерації футболу Київської області: "Сьогодні в Погребах Броварського району відбувся заключний матч другого раунду Кубку Київскої області. ФК «Тайгер» з Гоголева приймав білоцерківську «Рось», одного з лідерів першої обласної ліги. Господарі поля, якими керує відомий в недалекому минулому футболіст В’ячеслав Руженцев, здобули вольову перемогу з рахунком 3:2. Переможний м’яч Ельдар Бодров забив на 82-й хвилині з одинадцятиметрового удару."

Останні хвилини. Щоб не випустити перемогу гравці тягнуть час, як можуть, навіть сховали два запасних м’ячі.

Після фінального свистка команда переможців аплодує нечисленним глядачам і йде в підтрибунне приміщення. Ну а ми біжимо на останню маршрутку, яка мала з хвилини на хвилину під’їхати до зупинки. Благо не пропустили її, успішно завантажились та доїхали до дому. А у 1/8 кубку «Тайгер» грав з «Діназом» (Вишгород) і несподівано пройшов далі до чвертьфіналу.