Полтава - Металург (Маріуполь) 0:2 (25.03.2017)
30 березня 2017
Вперше в житті вирішив пробити дві гри по ГХ-темі за один день. Для початку вибрав нескладний варіант з матчами в рідному місті. Обидва стадіони давно знайомі та все ж.

Полтава - Металург (Маріуполь) 0:2
14:00. 25 березня 2017 року.
м. Полтава. "Локомотив". 1000 глядачів
Чемпіонат України. Перша ліга.

О 14-00 на «Локомотиві» розпочалася гра «Полтава» - «Металург» (Маріуполь). Арена з усіх сторін оточена житловими будинками, тому побачити її усю одразу можна або з вікон тих-таки будинків, або з Іванової гори. Безкоштовно заходжу всередину. Одразу кидається в око дві речі – жалюгідний стан газону (половина поля просто лиса) і наявність активної підтримки у обох команд. Маріуполь цікавив більше, адже вже у наступному сезоні вони піднімуться у ПЛ. На гостьовому - 9 виїздних з трьома банерами. У «Полтави» стабільний сектор з 30 носів з лицьовиком.

За офіційною статистикою на трибунах зібралася тисяча чоловік, відверто завищена кількість. На око - чоловік 500-600. Сонечко світить, футбольори носяться по полю, фанати фанатіють – що ще потрібно?! Варто відзначити високі швидкості у гравців обох команд, далеко не у кожному матчі ПЛ можна побачити таке… Особисто мені «Локомотив» подобається своєю чисто-футбольністю. Так, після низки реконструкцій, він трохи втратив своєї атмосферності, але став більш затишним. Гравці знаходяться на відстані 3х метрів від трибун. Це робить можливими короткі діалоги між вболівальниками і дійовими особами матчу, які можна розбирати на цитати. Так і сплинула перша половина гри.

В другому таймі загальна картина не змінилася: на полі гості ще більш активно насідали на ворота полтавців, а сектор господарів набагато активніше за азовців підтримував своїх. Окремо хочеться сказати про репертуар. Гості мали типові заряди «під копірку», а от приблизно половина тем у виконанні господарів звучить оригінально, не повторюючи всім відомі мотиви. Містяни трохи знизили рівень своєї карми, затягнувши у другому таймі «Дєвочку-пай»… Ну не вкладається в моїй голові виконання цього «хіта» на фан-секторах.

За 10 хвилин до кінця матчу залишаю трибуну стадіону на Подолі, щоб встигнути на початок другого матчу сьогоднішнього дня. По дорозі заглянув на лайвскор – маріки таки забили, при чому - двічі.