Колос (Ковалівка) - Жемчужина (Одеса) 5:1 (05.07.2016)
Колос (Ковалівка) - Жемчужина (Одеса) 5:1
15:00. 5 липня 2016
с. Мала Солтанівка. "Салтик". 40 глядачів
Товариська зустріч.

Ще з вечора списався з колегою по цеху та отримав від нього інформацію про футбол на наступний день. Роздумів не було, вирішив поїхати. Наступного дня по обіді зустрілися з ним та взяли курс на невелике село на Київщині - Малу Солтанівкау Прибувши за декілька годин до гри, пройшлись по околицях, але окрім двох магазинів та церкви цікавого нічого в селі не було. Команда з Одеси запізнювалась на гру, тому матч розпочався на 10-15 хвилин пізніше запланованого.

Гра до 20-ої хвилини була рівна. А вже після першого голу в ворота Жемчужини команда гостей посипалась: через кожні 15 хвилин забивався гол. А вже під кінець другого тайму одесити зуміли забити гол втіхи. Також за гру було два 11-ти метрових, які було виконані на половину. Рахунок на табло маємо 5:1. Був запланований ще один матч в цей день вже дублюючими складами, але ми не стали чекати та взяли напрямок до столиці. Далі буде...