Врадіївка - Первомайськ 1:0 (16.10.2016)
Врадіївка - Первомайськ 1:0
12:30. 16 жовтня 2016 року.
м. Миколаїв. Центральний (запасне поле). 170 глядачів
Суперкубок Миколаївської області.

В Суперкубку Миколаївської області зустрілися два принципових суперника: чемпіон Миколаївської області ФК Врадіївка та фіналіст Кубка і віце-чемпіон чемпіонату області МФК Первомайськ. Обидві команди представляють Миколаївщину в аматорському чемпіонаті України.

Варто відзначити, що Врадіївку зараз тренує В’ячеслав Мазараті (це такий собі миколаївський Кварцяний), який раніше тренував МФК Миколаїв та Енергію (Миколаїв).

Матчі двох кращих аматорських команд області, завжди проходять з підвищеним напруженням пристрастей й інтересом з боку вболівальників. Ось і цей матч не став винятком. З перших хвилин гравці Первомайська взяли ініціативу до своїх рук. Вони мали достатньо моментів для того, щоб відкрити рахунок в матчі, але впевнена гра голкіпера Врадіївки і банальне невезіння не дозволило розпечатати ворота. Під кінець першого тайму Врадіївка переломила хід матчу, заволодівши перевагою і відкрила рахунок. Півзахисник технічним ударом головою перекинув м’яч через голкіпера.

У другому таймі пристрасті на полі лише розпалювалися, гравці йшли в підкати, не прибираючи ніг, було чимало зіткнень. Команди відповідали атакою на атаку. Були нагоди як у Первомайська зрівняти рахунок, так і у Врадіївки збільшити відрив. У підсумку гравцям Врадіївки вдалося утримати мінімальну перевагу, матч так і закінчився з рахунком 1:0.

Футбольний клуб Врадіївка робить золотий хет-трик у цьому сезоні, вигравши чемпіонат, кубок і суперкубок Миколаївської області!

Пи.Си.: Було цікаво зацінити ультрас Первомайська, які іменують себе ФК "Орлик" Supporters (первомайські фани не сприймають комуністичну назву міста, тому між собою називають команду на честь козацького поселення, яке було на місце сучасного міста). Але, на жаль, на виїзд ніхто не приїхав.