Стадіон УСБ "Колос" (Скадовськ)
06 травня 2022
Учбово-спортивна база "Колос"
Адреса:вулиця Гагаріна, 61. Скадовськ. Херсонська область.
Відкриття:червень 1973 року
Місць:2500 (дерев’яні лави, майже повністю демонтовані)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відутнє
Клуби:ФК Скадовськ, служить тренувальною базою для клубів з усієї країни
Актуальність21.08.2020

Стадіон "Колос" був збудований на місці першого та єдиного у Скадовську стадіону, організованого після Другої світової війни. Його відкриття відбулося у червні 1973 року. Згодом він перестав відповідати архітектурі міста, що зростає, і в 1984-1986 роках був реконструйований. Спорткомплекс "Колос" став основою для створення у місті навчально-спортивної бази "Скадовськ". До її складу входять три спортивні зали, готельний комплекс на 100 місць, сауна, їдальня. Щорічно тут проводиться до 30 змагань районного та загальнодержавного масштабів з різних видів спорту та навчально-тренувальні збори команд України.

У листопаді 1990 року стадіон Колос приймав матч 4го туру фінального турніру чемпіоната України серед любителів. За присутністю 500 глядачів Сталь (Комунарськ/Алчевськ) програла Темпу (Шепетівка) з рахунком - 2:3.

Далі у курортного стадіону була різна історія, від зльотів до падінь. Від регулярних прийомів обласних та регіональних матчів, до забуття та поступового зношування стадіону та трибун. Після кілька річного простою без футболу, у 2021 року стадіон став домашньою ареною фск Скадовськ, який тут проводив свої домашні ігри на першість району.

Хоча учбово-спортивна база Колос потребує реновації, вона продовжує щорічно приймати збори багатьох клубів зі всієї країни з різноманітних видів спорту. За правильного підходу та якісної реконструкції Скадовський спорткомплекс міг стати навчально-спортивним хабом для професійних спортсменів з усієї країни та близького зарубіжжя.