Переможець (Київ) - ДЮСШ-17 (Київ) 8:3 (30.10.2021)
13 грудня 2021
Переможець (Київ) - ДЮСШ-17 (Київ) 8:3
16:00. 30 жовтня 2021 року.
м. Київ. "Чемпіон". 9 глядачів.
Чемпіонат Києва. Перша ліга.

Стадіон “Чемпіон” відомий перш за все тим, що поряд із ним знаходиться великий діючий храм, який буквально нависає над полем. Також під час служб добре чутно дзвони, які сповіщають про початок або завершення Богослужіння. Сама арена декілька років тому пережила повну реконструкцію і замість земляної поляни нині має штучний газон та пару пластикових сидінь. Зазвичай тут тренуються і грають діти та юніори, проте в холодну пору року проводять і змагання для дорослих.

На вході до арени нас зустріла шалена бабця – вона ж медик гри, що почала розповідати за небезпечну небезпеку ковіду, маски і ще казна що. Але після того, як вона була відчислена куди подалі, більше своїми діалогами нам не докучала. Матч знову видався цікавим, голи летіли у обоє воріт, як могли. Команди на двох наколотили 11 голів, це при том, що ще був не забитий пенальті. Атакуючий футбол демонструють команди у чемпіонаті Києва гру за грою.

На матчі були присутні менше десятка людей, що типово для чемпіонату, який не те що не веде роботу з глядачами, він відверто приховує інформацію від охочих ходити на футбольні матчі. І, звісна справа, команди які теж грають заради себе самих, бо ні їх назви ні календарі матчів не відомі в інформаційному полі. Кому такий футбол потрібен? Питання риторичне…