Говерла (Київ) - ЦСКА (Київ) 1:8 (30.10.2021)
01 грудня 2021
Говерла (Київ) - ЦСКА (Київ) 1:8
11:00. 30 жовтня 2021 року.
м. Київ. "Економіст". 25 глядачів.
Чемпіонат Києва. Перша ліга.

Ранковий суботній матч почався за туманної нехолодної погоди - кінець жовтня тішить осіннім теплом. Видимість була обмежена і це придавало особливого осіннього шарму.

Стадіон КНЕУ належить університету економіки, має натуральний газон, дві різні трибуни - одну з пластиковими сидіннями, іншу автентичну з дерев’яними лавами. Довкола купа майданчиків для ігрових і силових видів спорту. Роками на цій арені ніхто не грав, аж от там повадилися проводити ігри чемпіонату міста і Києво-Святошинського району.
Дві команди, що грали, мені добре відомі. Ведмеді давно і безуспішно кушпилять в чемпіонаті міста, ЦСКА активно грає одразу в декількох чемпіонатах одразу. Говерла грає в формі в якій свій час виступала ужгородська команда з ведмедем. На футбольному полі армійці знущалися усю гру над суперниками, котрі, як і раніше, грають кепсько. Перший тайм завершився з перевагою у п’ять м’ячів, в другому забили ще три, i лише на останніх хвилинах дали відквитати одного гола.

Півтора десятки фанатів ЦСКА гуртувалися навколо свого банера та підтримували свою команду протягом матчу, а після гри зробили спільне фото з гравцями, після чого усі почали розбігатися по своїх справах.