Агролідер (Широківська ОТГ) - Казанка 1:2 (24.10.2021)
08 листопада 2021
Агролідер (Широківська ОТГ) - Казанка 1:2
14:00. 24 жовтня 2021 року.
с. Червона Долина. Центральний. 40 глядачів.
Чемпіонат Миколаївської області. Група А.

Черговий тур першості Миколаївської області приніс мені приємний сюрприз, де збірна команда Широківської ОТГ (Снігурівський район) вкотре змінила домашній стадіон. Після сіл Широкого та Новопетрівки, команда “Агролідер” розширила свою географію та вирішила зіграти у селі Червона Долина. Як на мене, це чудовий спосіб розвитку футболу в селах і привернення інтересу до районної команди. Вийшовши на трасі і погулявши по затишній столиці ОТГ – Широкому, пробивши атмосферний місцевий стадіон, я вирушив у дорогу. Сподіватися на якийсь транспорт не було сенсу, таким бездоріжжям жоден автобус не проїде, тому п’ятикілометрову відстань між селами я здолав неспішним кроком.

Село Червона Долина є маленьким аграрним селом, яке розташувалося по обидва береги Любинського водосховища. У селі, в якому проживають близько п’ятисот осіб, матч чемпіонату області не викликав особливого ажіотажу. На трибунах зібралося близько сорока вболівальників, серед яких були місцеві вихованці ДЮСШ, яких у результаті зробили болбоями, роботяги із сусіднього агропідприємства, футбольні чиновники та друзі футболістів, які приїхали із сусідніх сіл.

Гра проходила на місцевому шкільному стадіоні, що приємно здивував своїми деталями. Бетонний паркан був розмальований футбольною тематикою, дерев’яні лавки для вболівальників розташовані під деревами, а домашня роздягальня розташована за одним з бокових прапорців під землею. Газон був середньої якості, але футболісти Казанки його не зацінили - "Вони ще щось кричали про наше поле. Та у нас Уемблі порівняно з цим полем" – промовив один з футболістів гостей.

Атмосферності матчу надав вихід команди господарів з підземного (підтрибунного) приміщення. Таке доводилося бачити лише по телевізору десь у латинських країнах. Казанка та “Агролідер” борються за перші місця у своїй групі, ось чому особливо дивним був початок матчу, де гості володіли перевагою та двічі вразили ворота суперника. Після перерви господарі перехопили перевагу, після чого мали достатню кількість моментів, але відіграти вдалося лише один м’яч. Навіть навала на ворота суперника на останніх хвилинах не допомігла зрівняти рахунок.

По дорозі назад на півдороги мене підібрали футболісти “Агролідера”, які люб’язно мене підкинули до Миколаєва. Хлопці дуже дивувалися що я забув на цьому матчі та навіщо мені це все.