Фаворит (Требухів) - Десна (Погреби) 0:5 (24.10.2021)
08 листопада 2021
Фаворит (Требухів) - Десна (Погреби) 0:5
10:30. 24 жовтня 2021 року.
с. Требухів. Сільський. 75 глядачі.
Кубок Броварського району. Півфінал.

Требухів манив мене давно, проте побував я тут лише зараз. Чудова затишна та невелика арена, яка з двох боків омивається водоймою. Золота осінь прикрасила дерева жовтим листям, які подекуди лежали біля і на ігровому майданчику. Неподалік від кутового прапорця рибалив чолов’яга, біля другого прапорця паслася купка гусей. Синьокупольна церква, що виднілася за ставом, дзвонила в колоколи, заохочуючи паству на недільну службу. Романтика!

Незважаючи на мряку на стадіон завітало 75 глядачів. При чому були присутні як місцеві сивочолі діди – любителі копаного м’яча, так і гостьова група підтримки, яка прибула разом із гравцями. Відстань між Погребами і Требуховом – 35 км, тому логістика не виглядає складною.

Цікавий факт – за одними з воріт, між полем і водоймою, знаходиться човен. У випадку якщо м’яч вилітає за межі майданчика і летить у воду – плавсудно спускається на воду і пливе за м’ячем, який потім повертають у гру. Саме так сталося у другому таймі.

У турнірній таблиці першості району «Фаворит» іде в середині таблиці, а «Десна» входить в трійку лідерів, тому гості надіялися на звитягу. Перший тайм господарі тримались, пропустивши лише одного гола, проте на другий їх уже не вистачило. Голи полетіли один за одним.

Після фінального свистка гості раділи перемозі і виходу і фінал. В свою чергу тренер Фаворита привітав своїх гравців із завершенням сезону – попереду їх чекає трохи відпочинку та участь у футзальних зимових баталіях.