Мрія (Щасливе) - Борисфен (Бориспіль) 6:1 (24.10.2021)
04 листопада 2021
Мрія (Щасливе) - Борисфен (Бориспіль) 6:1
14:00. 24 жовтня 2021 року.
смт. Щасливе. "Княжа-Арена" (запасне поле). 6 глядачі.
Чемпіонат Бориспільського району.

Щасливе потроху перетворюється на футбольний клондайк. Щоправда стадіон там один, а інші майданчики - то поляни з різним рівнем якості покриття. Але так чи інакше, там постійно хтось грає, преважно діти, тому знайти матч у цій місцевості дуже просто.

Я б не поїхав спеціально дивитися гру на запасному полі на штучній галявині, та матч сам мене знайшов. Повертаючись із Требухова, я заїхав відфоткати стадіони та наткнувся на розминку гравців. Поряд була зарядка для авто, тому я вирішив увіткнути в неї автівку та дивитися матч.

Минулого сезону районним чемпіонатом займалася районна федерація футболу міста Бориспіль, а цього року їм лишили лише кубок, а чемпіонатом почали займатися керманичі з міської федерації. Чому так - не питайте, бо ніхто не знає. Але стало гірше - зникли анонси матчів у соцмережах, ніхто не відповідає на питання. А навіщо? Футбол це ж для того щоб освоїти бюджетні гроші і для учасників матчів, а глядачі переб’ються. От і цього разу за грою спостерігали лише випадкові люди. Прикро, проте факт.

На полі одна команда явно переважала іншу, що і відобразилося на підсумковому рахунку. З цікавинок відмічаю татуювання на нозі лайнсмена – зображення Дієго Марадони!