Карпати (Львів) - Любомир (Ставище) 2:0 (11.10.2021)
03 листопада 2021
Карпати (Львів) - Любомир (Ставище) 2:0
19:00. 11 жовтня 2021 року.
м. Львів. "Україна". 1400 глядачів.
Чемпіонат України. Друга ліга.

Не завжди у граундхоппінгу календар прихильний до спонтанних мандрівників, але не цього разу. Після грандіозного святкування ДНЛ ми з дружиною перемістилися до міста Лева, щоб відвідати у вівторок матч збірної з боснійцями. Ось тут ПФЛ порадувало та винесло матч «Карпат» із «Любомиром» на понеділок. Жир!

У Львові все стабільно – площа Ринок, наливка, реберня. Після гастротуру я вирушив на стадіон «Україна».

Пройшовши парк, переді мною розкинулися освітлювальні щогли і вхідна група легендарного стадіону. Біля трушніх кас роїться народ, неквапливо купуючи тікети по 50 гривень. Одягнувши маску і пройшовши температурний скринінг для галочки, я без проблем потрапив у чашу стадіону. Трохи озирнувшись склалося подвійне відчуття. З одного боку я нарешті потрапив на один з найвідоміших стадіонів країни, з іншого його сильно потріпали роки, «Карпати» грають у другій лізі, а відвідуваність навиває лише журбу. На стадіоні зібралося близько тисячі вболівальників, сайт ПФЛ дав інфу про 1400 вболівальників.

Цього сезону львівські «Карпати» б’ються з «Лівим Берегом» за перший рядок у своїй групі та в черговому турі приймали аутсайдера – ФК «Любомир». Команда з київської області не набрала жодного очка, а різниця в забитих та пропущених м’ячах 5-35. Даний розклад сил натякав на пристойний розгром, але не так сталося як гадалося. Львів’яни весь матч атакували, були небезпечні моменти, але забити зуміли всього двічі. Що дуже засмучувало вболівальників. Хочеться відзначити як звичайних вболівальників, які несамовито підтримували свою команду, так і ультрас-сектор, який у цей дощовий та прохолодний день зібрав близько 250 осіб. Вони весь матч віддавалися на повну та створювали на стадіоні атмосферу минулих років.

З приємних дрібниць, це присутність фудкорту в якому було все, чого душа забажає. Я ж зігрівався гарячим глінтвейном, який не тільки зігрів мене, але й додав фарб цьому матчу.

P.S. На матчі був присутній пан Павелко, стадіон дружно підтримав його одноголосним "фу".