Поділля (Медмеже Вушко) - Чорна Перлина (Ільківка-Горбанівка) 2:1 (10.10.2021)
03 листопада 2021
Поділля (Медмеже Вушко) - Чорна Перлина (Ільківка-Горбанівка) 2:1
11:00. 10 жовтня 2021 року.
с. Медвеже Вушко. "Поділля". 45 глядачів.
Чемпіонат Вінницького району.

На другий день гулянь після Дня Нижчих Ліг у нас за планом був двійник. Уранці ми збиралися відвідати матч чемпіонату Вінницького району, а ввечері гру чемпіонату області у Козятині. Але за традицією матч у Козятині перенесли на день раніше і було вирішено відвідати лише матч районної першості. Не всі граундхопери дожили до цього моменту і наші ряди добряче порідшали.

Моб із десяти носів розмістився біля бічної лінії, де й розгорнув польову кухню. Аромат мангалу розносився по всьому полі, пиво та шампанське лилося рікою, чудовий настрій під час перегляду дербі районного значення на атмосферній арені. Ось тільки це не всім зайшло, і футболісти обох команд почали кричати, що дим з маленького мангалу заважає їм грати і вони задихаються. Курити під час передматчевої розминки їм не заважає, а дим з мангалу, виходить, завадив. Мангал ми перебазували на сусіднє поле, де ще недавно росли дари природи, а зараз тут організували місце для мангалу.

Після обурення футболістів було вирішено не підтримувати жодну з команд. Але зазначу, що на полі була справжня драма і наприкінці матчу гравці «Поділля» програли районне дербі.

Далі по троху учасники ДНЛ почали роз’їжджатися, але деякі сміливці навіть пробили у Вінниці матч вищої ліги з хокею на траві.