Зоря (Луганськ) – Чорноморець (Одеса) 3:0 (19.09.2021)
27 жовтня 2021
Зоря (Луганськ) – Чорноморець (Одеса) 3:0
19:30. 19 вересня 2021 року.
м. Запоріжжя. "Славутич-Арена". 500 глядачів.
Чемпіонат України. Прем’єр-ліга.

"Славутич Арена" - один із найпопулярніших стадіонів України. Луганська "Зоря" регулярно грає тут в Єврокубках та Прем’єр лізі, а місцевий "Металург" у другій лізі. Я багато разів бував тут, тому новою для мене цю арену не назвеш.

Квиток на звітний матч я придбав через інтернет на спеціалізованому сайті, який є монополістом по продажу квитків на матчі в Запоріжжі та дере грабіжницьку комісію за свої послуги. Оскільки аншлагу на грі не спостерігалося, то речі у камеру схову були закинуті без проблем, а з потраплянням на сектор також не виникло складнощів. На матч прийшла мізерна кількість людей незважаючи на те, що гра відбувалася у погожий вечір неділі. Черг за пивом також не було, чим ми одного разу скористалися під пильним наглядом дівчат-поліцейських.

Десятка одеситів, що розташувалася на гостьовому секторі, вивісила антидинамівське полотно. Активні луганці в декілька десятків носів фанатіли на домашньому секторі. Ми розташувалися на верхівці одного з сектору, щоб мати гарний огляд усього що відбувається на полі та трибунах. Зоря впевнено переграла одеситів, забивши три сухих голи.