Арбузинка - ТВТ (Южноукраїнськ) 0:0 (02.10.2021)
20 жовтня 2021
Арбузинка - ТВТ (Южноукраїнськ) 0:0
13:00. 2 жовтня 2021 року.
смт. Арбузинка. "Колос". 170 глядачів.
Чемпіонат Миколаївської області. Група В.

Щойно відвалився «Тур де Кривий Ріг», я рішуче взявся за вивчення рідної області. Благо, цього разу час і дати матчів дали заздалегідь, і топами для мене стали суботній матч в Арбузинці та недільний у Врадіївці. Оскільки мене хлібом не годуй - дай полиндати та дослідити рідну область, вирішено було пробивати обидва матчі (мету про закриття області ніхто не відміняв). «Блаблакар» надав мені лише одних бариг, тому вирішив скористатися дуже ранніми бусами які їдуть до Польщі і на проміжні станції дають прекрасні ціни на квиток.

Продер очі у п’ятій ранку, місто спить, на вулиці дубак, а я з чашкою кави завантажуюся в новомодний комфортабельний бус, який дуже швидко довозить мене до міста атомників - Южноукраїнськ. Там у мене було близько двох годин до пересадки на Арбузинку, які я вдосталь заповнив спотингом стадіону «Олімп» (над яким нарешті політав дроном), прогулянкою по центральній вулиці на узбережжі гранитно-степового Побужжя, ну і хвилинкою на дегустацію смачного капучино. Автобусом на Арбузинку виявився ПАЗик, який вщент набився пасажирами. У цьому ж автобусі з Южноукраїнску їхав футболіст, а в селі Кавуни підсіли ще два футболісти знайомих з ним. Як пізніше виявилось, це футболісти Арбузинки їхали на домашню гру.

Година в дорозі, і ось я на знайомому автовокзалі Арбузинки, адже майже рівно рік тому ми з хлопцями заскакували сюди з метою спотнути місцевий стадіон. Ще тоді я поставив собі за мету пробити його з матчем, і ось день «ікс» настав. Залишається година до матчу, не довга прогулянка по затишному центру, який минулого року зустрів нас своєю безлюдністю, сьогодні був досить багатолюдним.

Разом зі мною на стадіон заходила команда гостей з Южноукраїнску під назвою «ТВТ». Одягнена команда була як з голочки, все в однакових поло і спортивних костюмах. Перша фраза з вуст футболістів що потрапили на стадіон «Єбать поляна». Адже і справді газон просто ідеальний і підходить для професійних змагань.

На стадіоні зібралося близько 170 глядачів (така собі відвідуваність, враховуючи що довгі роки в Арбузинці не бачили обласного футболу). Зате компанія молодих людей розмістилася біля бочки з водою у вигляді футбольного м’яча, розбила там справжній табір з мангалом, столиком і стільцями. Запах смаженого м’яса розносило вітром на весь стадіон. На матчі все було серйозно, приїхада поліція, яка поцікавилася у мене "Де хто грає"?. Була і карета швидкої допомоги у вигляді олдового УАЗика, з якого після зіткнення футболістів на полі вийшла жінка медик і прогулочним кроком пішла по полю до потерпілого. Як мовиться і нехай весь світ почекає. Медикові було настільки лінь обходити поле, що під час наступної зупинки гри мадам таким же прогулочним кроком поверталася назад через усе футбольне поле. За що тренер господарів дав їй коротку установку.

Команда Арбузинки на контратаках разюче наступала флангами. Гості ж більше намагалися заволодіти ініціативою. Перший тайм пройшов на зустрічних курсах, гра була приблизно рівною. Головний реф бігав накульгуючи, але при цьому жорстко тримав дисципліну на полі, караючи футболістів за зайві розмови. У кінці першого тайму гості спорудили крутий момент біля воріт Арбузинки. Далекий хльосткий удар низом, нападаючий Южноукраїнску підставляє ногу, від чого м’яч рикошетом відлітає в протилежний кут, але кіпер у кошачому стрибку витягає цей удар. Відразу ж подання кутового, удар головою у ближню дев’ятку, але гостям зовсім небагато не вистачило точності. На початку другого тайму гості притиснули до воріт Арбузинку. Потім розклад на полі змінився повністю в протилежну сторону. У другій половині гра стала ще грубішою, але реф продовжував тримати гру під контролем. Респект! Але емоції на полі не допомогли жодній з команд забити бодай один гол.

В запасі у мене були два плани відходу. Найбільш атмосферний це пройти чотири км пішки до села-залізнодорожної станції Кавуни і там сісти на собаку до Вознесенску, від туди вже на басі додому. Я вибрав швидший варіант, коли я на тому ж ПАЗику повертаюся в Южноукраїнск, а звідти на пустому спринтері мчу додому.