Динамо (Решетилівка) - Ягуар (Кременчук) 0:0 (02.10.2021)
06 жовтня 2021
Динамо (Решетилівка) - Ягуар (Кременчук) 0:0
15:00. 2 жовтня 2021 року.
м. Решетилівка. "Колос". 90 глядачів.
Чемпіонат Полтавської області.

Інформацію про матчі чемпіонату полтавської області знайти не просто, адже федерація їх не анонсує, проте можна, якщо сильно захотіти. Стадіон у Решетилівці знаходиться в центрі міста і водночас на дуже мальовничому півострові біля річки Говтва. Він зберігся дуже непогано. Оригінальна вхідна брама, частково крита трибуна, на якій розміщені пластикові сидіння. На іншій частині трибуни збереглися дерев’яні лави.

До звітного матчу «Ягуар» виграв три матчі в своїй групі. Нагадаю, що регламент цього року трохи заплутаний. Спочатку всі команди зіграли в трьох групах розподілених за географічним принципом, а зараз грають знову ж у трьох групах - команди з верхівок, середини та підвалин таблиць грають одна з одною.

Матч був трохи дивакуватий, бо моментів обидві команди майже не створювали. Можливо виною тому не ідеальний стан натурального газону, але ж і про відсутність майстерності гравців не будемо забувати. Гру ми дивилися у великій компанії біля мангалу, який розмістили за одними із воріт. Сосики, м’ясо, інші наїдки та різнопланові напої робили для нас перегляд гри більш цікавим. Після контакту з голкіпером господарем нам здавалося, що він не проти попоїсти сосисок і запити їх пивом, але коли ми прямо під час матчу притягли йому перекусити – він відмовився. Проте наш кейтеринговий маневр привернув увагу головного рефа, який не полінувався підбігти з іншої частини поля і виніс нашому мобу усне попередження.

На трибуні зібралися переважно вікові глядачі, частина з яких приїхали на гру на велосипедах. Молодь не розташовувалася на трибуні, а знаходилася за воротами, де періодично подавала м’ячі, та спілкувалася один з одним. По завершенню матчу сітки з воріт та бокові прапорці оперативно зібрали, а народ розійшовся. Свято футболу завершилось.