ЦСКА (Київ) – Спарта (Київ) 1:1 (21.09.2021)
03 жовтня 2021
ЦСКА (Київ) – Спарта (Київ) 1:1
19:00. 11 вересня 2021 року.
м. Київ. Школа №256. 68 глядачів.
Чемпіонат Києва. Перша ліга.

Оновлені шкільні стадіони все частіше стають місцем проведення змагань. З одного боку це добре, адже я в дитинстві бігав в кращому випадку по полю засіяному споришем, а про штучні газони я навіть не чув. З іншого - у Києві стоять порожніми, або й занепадають багато старих автентичних арен, до яких нікому немає діла. До звітного матчу я не чув, щоби колись грали на стадіоні 256-ї школи, що на Оболоні, тому вирішив відвідати цю гру та глянути що до чого. До того ж ЦСКА – єдина команда в чемпіонаті Києва, що має активну підтримку, ото ж подивитися що вона наразі собою являє було також цікаво. Також на матчі я мав зустрітися зі своїм знайомим хопером з Латвії. Забігаючи наперед скажу, що гру ми з ним дивилися удвох.

До стадіону дістався без проблем. Група підтримки ЦСКА у вигляді дівчат чирлідерок уже була на місці і чи то розігрівалася, чи то тренувалася на бровці. З активних фанатів були присутніми декілька чоловік, але активності не проявляли. На 30-й хвилині підіспів основий моб, після чого почалися заряди, та активна підтримка своїх гравців.

На футбольному полі точилася плюс-мінус рівна боротьба, що і позначилося на фінальному рахунку. Хоча в якийсь момент гри «Спарта» просіла і, здавалося, пропустить більше ніж один гол. Після завершення матчу команда майже в повному складі підійшла до сектору фанатів і обмінялася з ними люб’язностями. А ми потягнулися на вихід, адже сонце давно впало за горизонт.