Енергодар – Агроком-1990 (Пологи) 3:1 (19.09.2021)
28 вересня 2021
Енергодар – Агроком-1990 (Пологи) 3:1
11:30. 19 вересня 2021 року.
м. Енергодар. "Старт". 350 глядачі.
Чемпіонат Запорізької області.

Аматорські змагання, які проводяться у містах районного значення – мої найулюбленіші. В таких населених пунктах ще живе справжній дух футболу, бо пластик і штучність ще не добралася до місцевих змагань, а глядачі і гравці віддаються на стадіоні на повну незважаючи на погоду, рахунок на табло, та не ідеальність газону.

В Енергодар ми прибули о десятій, а отже був час пройтися по місту, вивчити набережну, проникнутися духом місцевості. В місті був помічений один великий бігборд і купа малих афіш, які повідомляли жителям, що буде футбол. Стадіон «Старт» знаходиться в парку в оточенні дерев і трохи втоплений в ландшафт. Одна велика трибуна містить металеві (!) лави, на яких і розмістилася основна маса людей, що завітала в цей день на гру. Довкола стадіону також купчилися люди, дехто спостерігав за грою з-за паркану. Пару хлопців мали барабан, в який іноді щосили лупцювали та викрикували кумедні самопальні кричалки. Самобутньо і смішно! Запасні гравці команд розташовувались поряд з глядачами на трибуні, там же були розкладені їх речі, тренувальна форма і інше барахло.

На полі місцева команда переграла гостей, чим порадувала глядачів та змогла на три пункти скоротити відстань від агрокомівців у турнірній таблиці. Ми залишилися задоволені дійством, чудовою атмосферою на краєвидами довкола. Безперечно, енергодарський «Старт» вартий уваги копанкомандрівників!