Нікополь-2 – Дзержинець (Кам’янське) 1:1 (18.09.2021)
27 вересня 2021
Нікополь-2 – Дзержинець (Кам’янське) 1:1
12:00. 18 вересня 2021 року.
м. Нікополь. "Металург" ім. О.І. Куценка (поле №1). 50 глядачі.
Чемпіонат Дніпропетровської області. Перша ліга

Стадіон “Трубник”, а нині “Металург”, має довгу, і маю надію, щасливу історію, проте нинішній матч проводився не в чаші основного стадіону, який має уже давно не ідеальний газон, а на галявині поряд з ним – так званому полі №1. Шкода, адже залізо-бетонні конструкції старої арени збереглися пречудово, хоча на них вже і немає натяку на дерев’яні лави, на котрих колись сиділи глядачі, спостерігаючи за матчами улюблених команд.

Але повернемося до матчу. “Нікополь-2” - це молодіжна команда, котра гартується в змаганнях на район, поки основний склад топче поля 2-ї ліги. У складі була лише молодь і один граючий тренер, до якого малі зверталися по-батькові. В першій половині гри на лівому фланзі феєрив гравець на прізвисько Дракон, якому раз-по-раз напихували гравці за ті чи інші помилки. Гра була не грубою, хоча іноді доходила до суперечок, які гасились рефом за допомогою «гірчичників» Уже на 5-й хвилині гравець “Дзержинця” отримав травму і залишив поле.

Гол господарі забили трохи кумедний. Арбітр призначив штрафний, але не показав, що вдарити мають по свистку. Найпершим зорієнтувався гравець “Нікопол”я і невідпорно пробив, на подив усім, у верхній кут воріт – 1:0. Гості знітилися, але атакувати не покинули. Як результат, заробили пенальті, який не зміг реалізувати форвард гостей. В другому таймі “дзержинці” (яка ж усе таки дурнувата назва) зрівняли рахунок. Відбулося це після того, як арбітр вдруге показав на одинадцятиметрову точку.

Матч так і докотився до свого завершення при нічийному рахунку. Футболісти “Нікополя” потяглися до своїх нечисленних фанатів, які увесь матч знаходилися за воротами, мали лицевий банер, розетки і час від часу голосом підтримували свою молодь. Треба відмітити, що це були досить вікові хлопці і дівчата і для нас було дещо несподіванкою побачити їх на грі молодіжної команди. Також не гріх згадати про дівчину-фотографа, яка за сумісництвом є головним інтернет-рупором нікопольців. Вона нарізала кола під час гри у пошуку гарних фотокадрів, і паралельно пуляла найсмачніші моменти у соцмережі – відмінна робота!