Патріот (Київ) – Білгород-2 (Білгородка) 0:1 (05.09.2021)
22 вересня 2021
Патріот (Київ) – Білгород-2 (Білгородка) 0:1
13:00. 5 вересня 2021 року.
м. Київ. КНУ. 47 глядачі.
Чемпіонат Києво-Святошинського району. Третя ліга.

Коли в календарі замайоріла інформація, що матч гратиметься на ВДНГ, то я одразу почав дізнаватися на якому саме стадіоні, бо раніше матчів тут не проводили. Виявилось, що мова іде про стадіон КНУ. Доволі симпатичний університетський стадіон зі штучним покриттям та великою трибуною.

Перед грою та на її початку трохи покрапотів дощ, нечисленні відвідувачі забилися під невеликий навіс який влаштований на стадіоні над кількома десятками сидінь. Незважаючи на погоду матч почався і гравці забігали. Згодом хмари побігли геть від стадіону, вийшло сонечко, погода налагодилася. Ми вийшли з укриття, походили навколо, роздивилися усе як слід, пофотографували, поговорили з людьми.
Команда «Патріот» - київська, проте грає у районних змаганням, бо там набагато цікавіше, краща організація, та і взагалі КСРФФ є однією з найкращих на мою думку в Україні. В складі господарів були присутні легіонери, на гру яких бурхливо реагував одіозний тренер, який кричав постійно протягом всієї гри, але, як видно на табло, це не дуже допомогло. Рахунок міг бути ще більшим, бо «патріоти» привезли точку, яку потягнув голкіпер.

Маю надію, що дорослий футбол на цій арені приживеться, і сюди потягнуться люди. Бо студентські змагання це одне, а справжні чоловічі – це зовсім інше.