Локомотив (Київ) – Скай Ларк (Київ) 4:0 (05.09.2021)
20 вересня 2021
Локомотив (Київ) – Скай Ларк (Київ) 4:0
10:00. 5 вересня 2021 року.
м. Київ. "Локомотив". 43 глядачі.
Чемпіонат Києва. Вища ліга.

Стадіон “Локомотив”, найстаріша футбольна арена міста Києва, розташовується, як і годиться, поблизу залізничного вокзалу. Однойменна команда є постійним учасником чемпіонату міста, за неї грають молоді вихованці місцевого клубу. Команда суперників мені мало відома, і не дивно, адже в інтернеті про неї написано нуль цілих фіг десятих.

На “Локомотиві” по вихідних постійно крутяться люди. Тут грають діти в мініфутбол, за якими спостерігають їхні батьки. На основному полі окрім дорослих матчів проводять ігри юніорських команд. Тому потрапити всередину легко, незважаючи на паркани довкола та охоронця. Штучне поле уже досить потягане, чорні резинові “крихти” скрізь де тільки можна. Пластикові сидіння пофарбовані у кольори залізничників, хоча сама команда виступає у білій формі.

Господарі були явно сильнішими у цій грі, створювали і транжирили моменти, проте свої чотири голи забили. Рефері в другому таймі свиснув про кінець гри на 35-й хвилині. Я, як і купа учасників змагань, здивувалися, після чого суддя відновив гру і дав побігати ще 5 хвилин та знову свиснув на сороковій! Я підійшов і запитав у хлопців по скільки хвилин вони грають тайм – вони відповіли що по 45. Дивна поведінка рефа і, як наслідок, грубе порушення регламенту. Цікаво куди він так поспішав…
Після гри публіка почала розходитися, і ми теж помчали на наступний матч.