Атлетик (Білгородка) - СК Шпитьки 6:2 (04.09.2021)
17 вересня 2021
Атлетик (Білгородка) - СК Шпитьки 6:2
17:00. 4 вересня 2021 року.
с. Білогородка. Сільський. 24 глядачі.
Чемпіонат Києво-Святошинського району. Друга ліга.

В цей день у Білгородці був день села. Свято відбувалося на базарній площі, куди ми також заглянули попоїсти шашлику та попити пива. Стадіон знаходиться недалеко від дороги, тому потрапити на нього можна без проблем. До того ж є гарний орієнтир – водонапірна вежа, яку гарно видно і з дороги зі стадіону. Ще однією родзинкою локації є сусідство з Храмом Архистратига Михайла, який визирає як раз з-за центральної трибуни.
На стадіоні було дуже мало глядачів, але варто відмітити мобчик дядьків, які сиділи на балкончику будівлі, гучно розмовляли та причащалися міцними напоями, підказуючи тренерам кого потрібно міняти і яка ланка потребує підсилення. Поряд зі стадіоном розташовується манеж, в якому діти займалися гімнастикою, тому їх батьки снували туди-сюди очікуючи завершення тренування.
Безумовною родзинкою матчу став один із лайнсменів, що гуляв із вицвівшим прапорцем на дальній бровці поля. В нас з ним сталося пару діалогів про життя-буття, одного разу він запитав котра година – комунікабельний лайнсмен! В той час на полі команди не скупилися на голи. Забили на двох вісім штук, тому гру було цікаво дивитися, і нечисленні глядачі мали би бути задоволеними відвідинами матчу.