Сокіл (Дудчани) - Колос (Нововоскресенське) 17:0 (05.07.2021)
Сокіл (Дудчани) - Колос (Нововоскресенське) 17:0
17:00. 5 липня 2021 року.
с. Дудчани. Сільський. 50 глядачів.
Ліга Придніпров’я.

Приїхавши погостювати до рідні, я спочатку вирішив їхати на футбол до одного з сусідніх сіл. Але через відсутність впевненості в своєму поверненні після матчу (а точніше, після матчу просто неможливо звідти вибратись), я зупинився на місцевому матчі. У черговому турі Ліги Придніпров’я (Колишній чемпіонат Нововоронцовського району) зустрічались дудчанський «Сокіл» та нововоскресенський «Колос».

Прийшовши на стадіон заздалегідь, тренер «Сокола» ввічливо зазивав нас на матч. Оскільки дерев’яних лав на стадіоні майже не залишилося, ми розташувалися на схилі, де колись була головна трибуна. На стадіон під’їхав напіввантажний бусик звідки вивантажилася команда з Нововоскресенського. Відразу кинулося в очі, що середній вік команди був близько 16 років. Перед самим початком матчу тренер Сокола шукав лайнсменів, довго умовляючи одного з молодих уболівальників. Ех, якби не мій пляжний прикид і в’єтнамки, міг би вийти найактивніший граундхопінг. Адже мало хто може похвалитися, що судив матч районної першості. У підсумку тренер став на одну бровку, а на протилежній розташувався один з гравців «Сокола». Головним суддею матчу був вчитель історії та біології (інфа від дружини), який за сумісництвом судить матчі району.

На першій хвилині футболістам «Сокола» вдається легкий гол. Надалі господарі грають дуже самовпевнено, так би мовити без напрягу, забавляючись. Але другий м’яч їм забити все ніяк не виходить. Юний голкіпер «Колоса» явно боїться м’яча і під час другого гола при виході один на один, він стрибнув ногами вперед, після чого його легко обвели і закотили круглого в ворота. Надалі кіпер Колоса постійно відвертався від м’яча. На окрему увагу заслуговує футболіст готей під номером 5. Манюня років дванадцяти ніяк не встигав за дорослими дядьками, вмикав режим ривку на пару хвилин, і далі виключався з моменту. Під час матчу, одному з лайнсменів піднесли літруху пива, і реф, охолодившись, рвонув далі в бій. Лише за рахунку 8:0 в кінці першого тайму гості змогли вперше вдарити по воротах суперника. Після цього захисник «Сокола» притравив свого кіпера "Та дай хоч один заб’ють, тобі що шкода". У перерві тренер-лайнсмен усучив прапорець одному з уболівальників і пішов на заслужений відпочинок. Під час подачі кутового, після якого влетів десятий гол, я стояв біля бічного прапорця і фоткав даний епізод. Після цього головний суддя каже мені "Чи не вспів? Я тільки хотів тобі сказати фоткай, зараз щось буде". Форма «Колоса» мені нагадала екіпірування французького «Бордо» нульових років. Після дванадцятого голу найвищий гравець «Колоса» обмінявся майками зі своїм кіпером і став замість нього на ворота. Але це не допомогло, і футболісти «Сокола» забили ще п’ять м’ячів.

Після фінального свистка місцеві вболівальники аплодували юним футболістам «Колоса» і вигукували слова підтримки, особливо малюкові під номер 5, який стійко відбігав усі 90 хвилин.