Колос (Музичі) - Вишневе 3:2 (04.09.2021)
13 вересня 2021
Колос (Музичі) - Вишневе 3:2
10:00. 4 вересня 2021 року.
с. Гореничі. "Сад-Арена". 25 глядачів.
Чемпіонат Києво-Святошинського району. Перша ліга.

Стадіон у Гореничах приємно здивував. Натуральний газон, гарні вхідні ворота, затишна крита трибуна, на частині якої є столик і лави по обидва боки, щоб відвідувачам було зручно робити пікнік. Щоправда ця маленька частина трибуни була зачинена на замок – мабуть для обраних.

Події на полі можна охарактеризувати як трагікомедію у двох діях. В її підсумку Вишневе при кращій грі примудрилося поступитись. В першому таймі кумедний епізод відбувся у карному майданчику гостей. Кіпер африканського походження зловив м’яча, потім випустив його з рук прямісінько в ноги нападнику команди супротивника і, не знайшовши нічого кращого, зніс його в підкаті. У підсумку пенальті. Гравець «Колосу» пробиває – голкіпер дотягується до шкіряного, але той зрадницьки котиться у ворота і таки перетинає лінію воріт.

В складах обох команд було дуже багато легіонерів, особливо в гостей. В якийсь момент після замін їх була більшість. Подекуди це приводило до непорозумінь, більшість з яких відбувалися після невдалих індивідуальних дій гравців-дриблерів.

У кінці матчу господарі також заробили право на одинадцятиметровий удар і реалізували його, вирвавши перемогу на останніх хвилинах. Знову захисники привезли «точку», чим розлютили одного із досвідчених гравців Вишневого. Він вже хотів іти з поля, але його таки вмовили дограти пару хвилин. Алогічний, проте справедливий рахунок матчу!