Зоря (Білозір’я) - Дирдин 14:0 (08.08.2021)
31 серпня 2021
Зоря (Білозір’я) - Дирдин 14:0
14:00. 8 серпня 2021 року.
с. Білозір’я. "Зоря". 80 глядачів.
Чемпіонат Черкаської області. Перша ліга.

Як для села, Білозір’я має дуже хороший стадіон та і взагалі умови, щоб діти займалися футболом. Команда навіть мелькала у професійному футболі, була частиною «Дніпра» з Черкас, змінювала назви, а часом і зовсім зникала. Тому те, що наразі «Зоря» існує і грає в футбол можна вважати за добре.

Суперником білозірців в звітному матчі була молода сільська команда, яку я вже бачив у цьому році коли пробивав матчі у Корсуні. В той раз вони мені запам’яталися яскравою формою, а тепер тим, що пропустили купу голів, натомість не змогли забити жодного, адже рівень і клас гри у обох колективів був різний.

На стадіоні подивитися гру зібралося не багато народу. Серед них вирізнялася зграя дітей. Як пізніше виявилося, вони займаються футболом і за місцеву команду грав їхній тренер. Ото ж у одного з гравців була персональна потужна підтримка. Треба сказати, що коли гравець-тренер забивав голи, то він підбігав до своїх фанатів і дякував тим за підтримку – це виглядало дуже душевно і по справжньому – молодець!
Щодо самої гри, то вона йшла у одні ворота. В якийсь момент дирдинці знітилися і вже не чинили супротиву, а зосередилися на вийманні кулястого із сітки власних воріт. Заміни також не дали позитивних змін. Отже одні святкують, а інші на щиті повертаються додому. Футбол – він такий…