Кремінь (Кременчук) - Полісся (Житомир) 0:3 (07.08.2021)
17 серпня 2021
Кремінь (Кременчук) - Полісся (Житомир) 0:3
16:30. 7 серпня 2021 року.
м. Кременчук. "Кремінь-Арена" ім. Олега Бабаєва. 550 глядачів.
Чемпіонат України. Перша ліга.

Кременчук і футбол – досить дивне поєднання. Кремінь – команда з історією, в свій час грала у вищій лізі України і є досить стабільним професійним колективом, який останніми роками балансує між першою і другою лігами. З одного боку і зірок з неба не хапає, проте і про розформування команди або про проблеми з бюджетом не чути. Місто має населення 200+ тисяч. Здавалося б і відвідуваність має бути відповідною, але ж ні. Навіть у розквіт українського футболу на домашню арену кременчужан приходило мало людей. Так було і цього разу – лише трохи більше ніж півтисячі поціновувачів великої гри. З активними фанатами та ж сама історія. На секторі десяток олдових представників движу, молоді не видно, хоча ще декілька років тому вона була.

В Кременчуці є п’ять стадіонів, які при належному догляді за ними, могли б приймати ігри професійних команд. Проте лише маленька арена «Кремінь» зі штучним газоном наразі має потрібну категорію, і те з натяжкою (все то й же штучний газон). Квиток на матч коштує 50₴ і за ними вишиковується черга – не люблять наші люди приходити на гру раніше. А перед матчем є чим зайнятися – працює кафешка, що продає наїдки та напої. Офіційних програмок немає, проте є неофіційні – придбав.
Сам матч склався для господарів не дуже вдало. Вони грали явно гірше і пропустили тричі, натомість не змогли забити жодного м’яча. Звісно що публіку такий рахунок не міг влаштовувати, проте до образливих вигуків у бік своїх гравців не дійшло. Активної грядки житомирян на диво не було, проте пару людей в жовто-зелених розетках були помічені. Фанатська грядка господарів підтримувала свою команду, хоча і без запалу – рахунок на табло робив свою справу. Проте, на подяку від власних гравців заслужили. Після гри публіка неквапливо покинула арену і розчинилася в парку, що поряд. Ми також пішли розглядати черепах і карасів у місцевому ставку.