Борисфен-2 (Бориспіль/Глибоке) – Гора 1:3 (01.08.2021)
10 серпня 2021
Борисфен-2 (Бориспіль/Глибоке) – Гора 1:3
11:00. 1 серпня 2021 року.
с. Глибоке. Сільський. 18 глядачів.
Чемпіонат Бориспільського району. Перша ліга.

Цього року чемпіонатом району керує міська федерація футболу Борисполя і робить це гірше за своїх попередників. Анонси матчів з’являються в останній момент, інформації про події обмаль. Тому мені довелося майже вимагати інфо про ігри. На жаль, часто футбол в країні існує для чиновників, а не для глядачів. Можливо, учасники змагань уже не звертають на це увагу, але мені такий підхід до справи не подобається. Шановні, за вікном 2021 рік! Як би там не було, гру я подивися. Звичайний сільський стадіон, що схований в центрі Глибокого. Ніяких тобі афіш і вказівників; учасники подій в курсі, а іншим і не треба. Закритий клуб.

Молодь «Борисфена» виглядала нічим не гірше за гостей. Моментів мали порівну, проте не пощастило. Горчани забили двічі, натомість борисфенці двічі влучили у поперечку воріт. До речі, за гостей у воротах стояв скоріше за все польовий гравець – романтика нижчих ліг у всій красі! Відквитати гола вдалось могутнім пострілом метрів з сорока захиснику бориспільців, але на більше їх не вистачило. На останніх хвилинах усі побігли вперед, втратили м’яча і на контратаці пропустили третього гола.

Після матчу більшість гравців на автівках рушили по домівкам, але найстійкіші відправилися по місцевих магазинам у пошуках розливного пива, а далі продовжили день на пляжі. Життя прекрасне!