Промінь (Чорний Острів) – Сокіл (Давидківці) 6:1 (25.07.2021)
01 серпня 2021
Промінь (Чорний Острів) – Сокіл (Давидківці) 6:1
10:00. 25 липня 2021 року.
смт. Чорний Острів. "Стадіон біля Бугу". 35 глядачів.
Чемпіонат Хмельницького району.

Стадіон у селищі Чорний Острів розташований біля річки Буг, що робить його відвідини мальовничими. Адже над водоймою постійно кружляють птахи у пошуках їжі, вітерець несе легкий бриз у бік поля – ляпота. По іншу сторону стадіону – пагорб, який слугує природньою трибуною для нечисленних глядачів, які спостерігали цього ранку за матчем у тіні дерев.

Конструктивною особливістю арени є те, що бокові лінії виконані із бетонних поребриків – ніколи раніше такого не бачив. Колись біля поля стояла будівля в якій скоріше за все були роздягальні та маленька віп-трибуна на другому поверсі, але наразі ця споруда уже не придатна до експлуатації. Час її остаточно підточив з усіх боків, плитка відвалилася, цегла сиплеться… Біля неї я знайшов декілька рядів бетонних стовпчиків. Гадаю, у свій час до них кріпилися дерев’яні лави, що слугували трибуною для глядачів. Така ж лиха доля і у стадіонного туалету. Нажаль, кращі часи стадіону позаду, проте це не заважає місцевій команді збиратися раз на два тижні і копати м’яча.

У першій половині гри гості грали майже на рівних, а потім, набігавшись і притомившись, почали пропускати більше. Проте на гол престижу у другому таймі таки награли. Гравці після заміни одразу спускалися до річки, яка слугували на матчі і душем, і місцем відпочинку одночасно. Вболівальники радо вітали кожен забитий м’яч своєї команди, а один чудак дудів у дудку. У цього чолов’яги на футболці був напис «Парамон» – місцева калька відомого динамівського фаната.

Після матчу публіка хто пішки, а хто і на вело розбрідалися по домівках. Гравці теж пострибали в автівки і рушили хто куди. Атмосферний матч у чудовій локації завершено!