Колос (Якимівка) - Мотор (Запоріжжя) 0:22 (10.07.2021)
27 липня 2021
Колос (Якимівка) - Мотор (Запоріжжя) 0:22
17:00. 10 липня 2021 року.
смт. Якимівка. "Колос". 45 глядачів
Чемпіонат Запорізької області.

Після того, як дві ліги у Запорізькій області об’єднали, у матчах команд можна спостерігати космічні рахунки. Місяцем раніше я вже був на матчі в Бердянську, де був зафіксований рахунок 21:0. Цього разу рекорд був побитий. До речі, гравці гостей в кінці матчу спеціально набивали 22 голи, щоб оновити рекорд ліги. Отже інтрига в чемпіонаті таки є!

Насправді стан речей у обласному футболі не радує. Старі команди зникають, а нові не з’являються. Прірва між рівнем виконавців росте. Як результат, матчі не цікаві ні одним, ні іншим. Для переможців це легка прогулянка, для інших побиття немічних.

Проте, наша чимала банда отримала задоволення від матчу, адже саме його було обрано для святкування 7-ї річниці Копанкомандрів. А отже на матчі окрім футболу смажились сосиски та споживалось пиво. Також ми ласували іншими наїдками, що були підготовані спеціально під цю непересічну подію. В перерві частина мобу зайшла на поле та демонструвала свої футбольні надможливості. В результаті всі лишилися живі і без синців, що є непоганим результатом!

Про гру на полі особливо нічого писати. Домінація, домінація і ще раз домінація Мотору. Проте пару слів про стадіон написати треба. Він гарний, автентичний, з крутою вхідною брамою, має натуральний газон та затишні трибуни які не спаплюжив пластик. Одним словом - рекомендовано до відвідин!