Колос (Новий Буг) - МДЮСШ (Новий Буг) 0:3 (17.07.2021)
18 липня 2021
Колос (Новий Буг) - МДЮСШ (Новий Буг) 0:3
10:00. 17 липня 2021 року.
м. Новий Буг. "Колос". 50 глядачів
Відкритий чемпіонат міста Новий Буг.

У Миколаївській області є районні центри, в яких або не грають у футбол, або грають 'на тиху', що ніхто про це не знає. Ось і місто Новий Буг входить в число тих, де роками не було великого футболу. У минулому році тут розігрувався чемпіонат 8 на 8 (чи то футбол, чи то міні-футбол). Я таке не котирую, отже продовжив вичікувати. І ось нарешті на початку літа в мордокнизі я натрапив на інфу, що в Новий Буг повертається великий футбол. У відкритому чемпіонаті міста грають відразу дві новобузькі команди, які повинні зустрітися в четвертому турі. Вирішено, збираю лахи і вперед!

Прогноз погоди обіцяв мені +34, тому я вирішив виспатися і їхати ближче до матчу, щоб якомога менше хитатися по пеклу. Блаблакар мені підкинув затишну іномарку з кондиціонером, яка домчала мене швидше і дешевше ніж планувалося.

Вийшовши з прохолодного авто на вулицю, я відчув себе в духовці. Місто розжарилося до межі. Тинятися по вулицях не варіант, бачу кафешку-побратима з нашої франшизи, вписуюся на чашечку капучино. Відсидівшись, все ж вибираюся на пекло, щоб пофоткати стадіон «Колос». Поки я клацав кадри арени, до мене підійшов вартовий. Після невеликого розпитування про те, що я тут роблю та короткої розмови про нинішню погоду, ввічливий сторож запропонував мені водички. Дрібниця, а приємно. Спішно закінчивши фотосесію, я пішов у заздалегідь запрімічений барчело зі смішною назвою «Бла Бла Бар». Заклад із сучасним інтер’єром, який не загубився б у столиці, зустрів мене львівським пивом по 20грн за 0,5. Смачно, ситно й затишно. Їдемо далі.

Пересидівши спеку, за півгодини до початку матчу я приповз на стадіон. Схоже в Новому Бузі настільки відвикли від великого футболу, що глядачі просто забили на гри. За 15 хв до початку зустрічі на трибунах було п’ять уболівальників включно зі мною, двома малишками та парою дідів. Під час розминки до команди з ДЮСШ приєдналися два дорослих футболісти. Малі зустріли їх словами «о, легіонери твою мать».

Почну мабуть з найнеприємнішої для мене несподіванки. У місті з 15 тисячним населенням, на дербі в підсумку зібралося всього 50 глядачів. Ну от як так? Адже у кожного футболіста є друзі і родичі, але мабуть футбол їм не цікавий. Ось вони, плоди роботи федерацій, так званої «популяризації футболу». Матч почався, я розташувався на протилежній від основної маси уболівальників трибуні. В середині першого тайму команда ДЮСШ відкриває рахунок. У першому таймі малюки грали активніше і цікавіше, мали більше моментів. Воротар ДЮСШ пару раз витягнув мертві м’ячі. Варто відзначити, що з двох домашніх команд найбільш активно вболівальники підтримували саме молодіжку. Під кінець першого тайму гравець ДЮСШ дальнім ударом по дузі забиває гол красень. У другому таймі більш молода команда впевнено домінувала в грі і довела розрив в рахунку до трьох м’ячів. Хочу відзначити кіпера молодіжки, який не один раз рятував свою команду. Ну і в кінці матчу за традицією вболівальники на підпитку вигукували гидоти на адресу ФК «Колос». Після фінального свистка футболісти підійшли розбиратися з ними, і якимось дивом все це справа не закінчилася побоїщем.