Зорі над Бугом (Яструбинове) - Казанка 1:7 (06.06.2021)
19 червня 2021
Зорі над Бугом (Яструбинове) - Казанка 1:7
17:30. 6 червня 2021 року.
с. Яструбинове. Шкільний. 35 глядачів
Чемпіонат Миколаївської області. Перша ліга.

Спочатку я планував двійник, коли я повинен був приїхати у Вознесенськ упритул до початку матчу та побачити двобій Семенівки та Варварівки. Але прийшовши на Центральний стадіон, я застав тренування дитячої команди на газоні, де немає розмітки і хоч якихось ознак майбутнього футбольного матчу. Ну нічого, подумав я і відправився на приміську автостанцію, щоб виїхати в Яструбинове, яке знаходиться в якихось 11 км від Вознесенська. Але це виявилося ще тією пригодою, бо диспетчер, водії різних маршруток і жоден з пасажирів не зміг мені чітко відповісти, звідки і коли відправляється рейс в потрібне мені село. Забивши на все, я стрибнув у першу маршрутку яка довезла мене у найближче транзитне село - Прибужани, звідки вирішив пішки йти в Яструбинове.

Прибужани - дуже не типове село як для Півдня України. Справа в тому, що воно розташоване на схилі впритул до узбережжя Південного Бугу, і в селі немає жодної рівної вулиці. Все село пронизане звивистими вулицями і збоку нагадує гірське село десь на Закарпатті. Але особливої уваги заслуговує місцеве футбольне поле, яке так само розташоване на узбережжі, і з якого відкривається вид на зерносховище.

Дорогу в 7км я здолав із задоволенням, на шляху розглядаючи як майже все село проводило своє дозвілля на узбережжі. Щойно я покинув населений пункт, мене наздогнала чорна хмара і сильний дощ. Перечекавши дощ в "зеленці" і спостерігаючи як на старовинному залізничному мосту ганяють поїзда, я відправився далі дорогою через густий ліс. Всю відстань я подолав пішки, оскільки жоден автолюбитель не зупинився щоб мене підвести. Уже в селі, мене наздогнав приміський рейсовий ПАЗик.

Перекусивши, я відправився на шкільний стадіон, де вже на всю тренувалися місцеві футболісти. Команда Казанки прибула на шкільному «Еталоні», за 10 хвилин до початку гри. Команда гостей помітно молодша за своїх суперників, у складі Казанки на заміні були дуже юні футболісти. А ось команда гостей навпаки досить вікова.

Вже на самому початку гри Казанці зі штрафного кладуть голешник у дев’ятку. Другий м’яч не змусив себе довго чекати, і після помилки на виході "важкого" кіпера гравець Казанки забиває п’ятою. Після третього пропущеного голу, «Зорі над Бугом» відсунули гру від своїх воріт і навіть провели кілька небезпечних атак. У зв’язку з тим, що не можна покластись на місцевий рейсовий автобус, я вирішив діяти за німецьким сценарієм і викликав собі таксі. Поки я домовлявся з диспетчером, команда гостей ударом здалеку забила четвертий м’яч. Футболістам господарів таки вдалося розмочити рахунок. Радість місцевих уболівальників і посмішки на обличчях футболістів Казанки. Шостий м’яч знову був на совісті кіпера господарів, який не встигав бігати від однієї штанги до іншої і молодші суперники розкатали його.

Таксист не став мене чекати у центрі села і за своєю інтуїцією приїхав прямо до входу на стадіон. Тож мій он тур закінчився комфортною поїздкою до Вознесенську, а звідти і до дому.