Буковина (Чернівці) – Карпати (Львів) 1:0 (30.05.2021)
03 червня 2021
Буковина (Чернівці) – Карпати (Львів) 1:0
16:00. 30 травня 2021 року.
м. Чернівці. СОУ "Буковина". 900 глядачів
Чемпіонат України. Друга ліга. Група А

На стадіоні Буковина з матчем раніше не доводилося бувати, хоча у Чернівцях я був не вперше. Цього разу свою поїздку я підлаштовував саме під цю гру і від побаченого залишився задоволений!

Квиток у касі я взяв напередодні, він коштував 40 грн, проте був надрукований типографським способом – велика нині рідкість на матчах професійних колективів. А от програмку була в електронному вигляді. Скануєш QR-код, і тебе перекидає на pdf-файл з матчевою програмкою. Футбол – це свято, навіть незважаючи на дощ, який обіцяли в неділю, і якого майже не було. Публіка, що завітала на гру залишилася задоволена. Місцева команда перемогла, а організатори матчу гарно підготувалися і зробили усе можливе, щоб відвідувачі почували себе комфортно. Перевірка квитків на вході швидка, ніяких тобі поверхневих обшуків, в рюкзак ніхто не зазирає . Прямо на вході – декілька фуд-кортів, проте не з банальними чіпсами і насінням, а з шикарним меню! Два мангали смажать шашлик, салатик з капусточки, квашені огірки, свіжі овочі, розливне або баночне пиво, картопля, бринза, курячи серця – наїдків на будь який смак. Тіточки-продавчині важать, насипають та наливають в режимі нон-стоп. Тут же є столики, де можна присісти, або ж крокувати одразу на трибуну і там смакувати купленим – все для людей!

Незважаючи на всі ніштяки та лояльність, на гру прийшло трохи менше ніж тисяча глядачів. Домашній ультрас-сектор довго збирався на початку матчу, але в середині першого тайму налічував уже 45 фанатів. Хлопці підготували текстівки та всю гру підтримували свою команду. Наприкінці гри гарно запалили фаєри! Гостей нарахував 14, пару разів за гру зарядили, а протягом матчу відпочивали у оточенні безлічі поліціятнів. На кожного фаната їх було щонайменше троє.

Гра відбувалися за невеликою перевагою господарів, яка втілилася в один забитий гол. Після матчу буковинські гравці довго не йшли з поля – фотографувалися і спілкувалися з глядачами. Декілька гравців Карпат мляво поплескали в долоні своїм прихильникам та зникли у підтрибунці.

На завершення скажу – не сидіть попі рівно – подорожуйте і відвідуйте матчі, поки на них пускають глядачів і чергова хвиля закритих стадіонів не докотилася до наших терен.