Козаки (Мар’янівка) - Трібо-Інтерагросервіс (Біла Церква) 2:4 (09.05.2021)
21 травня 2021
Козаки (Мар’янівка) - Трібо-Інтерагросервіс (Біла Церква) 2:4
17:00. 9 травня 2021 року.
с. Мар’янівка. Сільський. 25 глядачів
Кубок Васильківського району.

Завершивши свої виїзні справи в Ковалівці та просунувши місцевий клуб високо вгору в рейтингу футбольних антипатій, ми вирушили у Мар’янівку, яка приймала матч чемпіонату Васильківського району. Невеличке сонячне село має на околиці приємну галявину для копанки, з двох боків оточену невеликою кількість пластикових сидінь.

Місцевий колектив приваблював цікавою назвою, в той час як назву команду гостей з Білої Церкви (змагання Васильківщини відкриті для команд з інших районів) годі й запам’ятати з першої спроби. Обидві команди вийшли на гру в неординарних яскравих формах. На воротах гостей віковий воротар не високого зросту. Останній грав дуже невпевнено, припустившись грубої результативної помилки та безпорадно пропустивши удар з точки. Проте це не завадило його команди перемогти, адже білоцерківцям вдалось відзначитись аж чотирма влучними пострілами.

Глядачів зібрались зовсім мало, вони спокійно простежили за поразкою своєї команди та роз’їхались після гри на своїх старих іномарках хто куди. Тим не менше, дух сільського футболу нас потішив та розслабив, тож ми також стрибнули до автівки та помчали назад до столиці.